Facet przystojny, czyli jaki? Jak wyobrażamy sobie seksowność i męskość u faceta? Oczy Brada Pitta, czy może uśmiech Roberta Pattinsona? A może ciało Bena Affecka? My Polki lubimy południowy, gorący typ urody, a chłopak przystojny to taki, który nie tylko wygląda, ale jest również zaradny życiowo. Startujemy machinę z idealnym facetem w oczach Polek!

1. OCZY

Badania z ostatnich lat wykazały, że podobają Nam się głęboko osadzone oczy z dość szeroko rozstawione. Kolor? Preferujemy ciemny kolor oczu u facetów (orzechowe, piwne). Facet przystojny ma tajemnicze spojrzenie, potrafi rozmarzyć, jego oczy są faktycznie zwierciadłem duszy. Na samo spojrzenie takiego gentlemana powinnaś się rozpływać. Takie głębokie, ciemne oczy ma znany aktor Channing Tatum

2. NOS

Polki lubią facetów z okazałymi, ale prostymi nosami. Nos to jedna z oznak męskości i dobrze jak nos naszego wybranka nie wygląda jak po bitwie bokserskiej w ringu. F&Ls wybrał nos Amerykańskie bożyszcze kobiet, aktora i znanego lovelasa Williama Levy, jest dość okazały, ale prościutki i dodaje temu przystojnemu facetowi mnóstwo uroku!

3. USTA

Podobają Nam się faceci o regularnym i nieprzesadzonym kształcie ust, tak jak faceci lubią raczej wydatne usta u kobiet, tak my Kobiety zadowolimy się jeśli nie będą zbyt wąskie. Większość Polek twierdzi, że woli jak dolna część słodkich ust jest większa od górnej, facet bosko wtedy całuje! F&Ls w tej kategorii wybiera usta przystojnego Jensena Acklesa z Supernatural!

 4. CIAŁO

Co to znaczy boskie ciało? Jakie części ciała kręcą Nas najbardziej? Zdecydowanie brzuszek – niekoniecznie idealny kaloryfer, ale wysportowany! Dodatkową zaletą u faceta jest kolor skóry – lekko opalony, oliwkowy WOW! Ciało jak z okładki ma przystojny jak diabli Hrithik Roshan, słynny aktor Bollywood

A Ty, kto i co dodałabyś do naszego RANKINGU? Na co jeszcze my Polki zwracamy szczególną uwagę? Z kim poszłabyś na kolację i dlaczego?