Pamiętacie przystojnego Marka z serialu Brzydula? Odtwórcą głównej roli był młodziutki Filip Bobek, który podbił serca Polskich Kobiet, po Brzyduli kariera Filipa rozwijała się głównie w teatrze, ale od jakiegoś czasu coraz go więcej w mediach, a role w serialach Komisarz Alex i Hotel 52 okazały się znów furką do rozpoznawalności! Jak Wam się podoba Filip w nowej odsłonie? Nowoczesny styl i to spojrzenie! Nudzi@rze bardzo podoba się Filip Bobek, to kolejne polskie CIACHO warte kilku słów pochwały, jest młody, przystojny, bardzo utalentowany i ma dobry gust!

Filip zagra…

Od września będziemy mogły zobaczyć tego polskiego aktora w nowym serialu Polsatu pt. 2XL, gdzie Filip Bobek zagra męża Natalii Klimas – Alberta. Czy Perfekcyjna Pani doprowadzi męża na skraj załamania i w efekcie finalnym alkoholizmu? Albert nie będzie czuł się spełniony ani jako ojciec, ani jako mąż, a już w ogóle jako facet. Co zrobi z własnym życiem? I czy  Tego dowiemy się oglądając najnowszą jesienną produkcję Polsatu!

O czym jest 2XL?

Serial 2XL jest z życia wzięty, opowiada o losach dwóch puszystych Pań (Agaty Dec i Laury Zabawskiej), które usilnie walczą ze swoimi zbędnymi kilogramami, a Filip wciela się w rolę szwagra Laury. Niestety perfekcyjność siostry Laury – Oli na każdym kroku będzie dawała się we znaki nie tylko puszystej Laurze, ale przede wszystkim Albertowi! W rolę Pań 2XL wcielają się Edyta Jungowska i Elżbieta Romanowska.

Filip Bobek

Filip Bobek/ KAPiF

Jak wyglądał Filip na Ramówce Polsatu?

Filip Bobek udowodnił, że potrafi świetnie wyglądać! Miał na sobie dobrze skrojony garnitur w kolorze ciemnego granatu, który będzie HITEM nadchodzącej jesieni, mocno slimowane spodnie i jasne, męskie buty w kolorze kości słoniowej. Do tego jasno niebieska, elegancka koszula i obowiązkowo duże okulary, bardzo glamour. Stylizację nudzi@ra ocenia na dużą 5! Filip wygląda świeżo i nowocześnie, nie starcił tego błysku w oku, który miał już, gdy grał przystojnego współwłaściciela domu mody – Marka w Brzyduli!

A Jak Tobie podoba się Filip Bobek? Będziesz śledziła losy sympatycznych bohaterek nowego serialu Polsatu 2XL?