Sezon wesel trwa w najlepsze! Zapytałyśmy stylistkę fryzur jaka jest modna fryzura na wesele w tym sezonie? Czego unikać, jakie ozdoby i czy w ogóle wpinać we włosy. Jesteśmy zaskoczone tym co nam powiedziała! TRENDY

1. W stylu Grace Kelly

Tiara to modny element we fryzjerstwie tego sezonu, pasuje Pannie Młodej oraz świadkowej! Taką fryzurę nosiła słynna aktorka Grace Kelly! Ta fryzura na wesele to włosy rozdzielone na dwie równe strony, a z tyłu zakończone kokiem z warkocza! Najważniejszym elementem tej fryzury jest dodatek na włosy w postaci bogatej tiary. Gdzie dostać takie coś? Wystarczy zajrzeć w internet, piękne dodatki ślubne znajdziesz na stronie slubnestylizacje.pl

HIT sezonu: tiara na wesele w stylu Grace Kelly!

2. Kwiaty we włosach

Świeże kwiaty to propozycja od Alexandry Chung! Rozpuść romantycznie włosy, po wcześniejszym zakręceniu na delikatne wałki, do takiej fryzury Nasza stylistka radzi wpiąć dużo spinek i gotowe! Tutaj liczy się dodatek: żywe kwiaty we włosach, jeśli chcesz wiedzieć, które kwiaty nie zawiodą poszukaj informacji w internecie!

3. Inspiracje carską Rosją

Jeśli masz dłuższe włosy będzie Ci pasowała fryzura na wesele w stylu rosyjskim, włosy ściśle zebrane do tyłu i kok w postaci warkocza, wygląda elegancko i z przepychem. To wbrew pozorom prosta fryzura ślubna, każdy fryzjer się jej podejmie, pasuje i Pannie Młodej i innym uczestniczkom zabawy weselnej! Do takiej fryzury wybieraj barokowe sukienki, czarna ze złotymi dodatkami do strzał w 10!

4. Elegancki nieład

Lubisz wyglądać zawadiacko, lekko, ale przemyślanie. Ta fryzura na wesele jest właśnie dla Ciebie! Włosy niedbale spięte z warkoczem upiętym jakby w środku. Modne i niesamowicie efektowne, do takich włosów wybieraj pastelowe, zwiewne sukienki, a usta pomaluj mocną, czerwoną szminką – wyjdzie cudowny kontrast!

5. Prosto i na temat

Sandra Bullock po rozwodzie przeszła totalną przemianę i jej włosy mówią same za siebie – bosko! Wyprostuj dokładnie włosy, użyj płynu do prostowania, żeby się dłużej trzymały i zainwestuj w dużą ozdobę do włosów jak Sandra, efekt murowany!

A która fryzura na wesele podoba się Tobie?