Wiosna, wiosna, wiosna ach to Ty! Czy Ty też czujesz się zaniedbana i lekko zapuszczona po zimie? Chciałabyś coś zmienić w swoim wiosennym wyglądzie? Dzisiaj lekko i glamour, czyli jakie fryzury damskie będą popularne w tym sezonie? Zobacz jak noszą się polskie gwiazdy i spróbuj zrobić sobie podobną fryzurę!

Lekkość i dziewczęcość, to będzie na TOPie w nadchodzącym sezonie we fryzjerstwie. Styliści mówią, że ma być jak najbardziej naturalnie, jak najmniej lakieru i żelu do włosów, Twoja modna fryzura ma wyglądać po prostu na wymodelowaną! I tyle. A co z kolorami? Oto przegląd przez fryzury damskie, które mogą wpaść w oko nadchodzącej wiosny:

Wymodelowane jak Joanna P.

modna fryzura

Joanna Przetakiewicz lubi wymodelowane włosy fot. KAPiF

Włosy tylko wymodelowane to HIT w Ameryce i takie fryzury damskie docierają również do Polski, zresztą kto jak kto, ale bywająca w świecie Joanna Przetakiewicz wie co modne. Jeśli jesteś szczęśliwą posiadaczką dłuższych włosów to postaw na naturalność, włosy pomaluj w odcieniach ciemniejszego, naturalnego blondu i rozjaśnij końcówki (to nadal w modzie!). Taki efekt możesz osiągnąć wyciągając włosy mocno na szczotki podczas suszenia.

Idealnie proste jak Joanna M.

fryzury gwiazd

Joanna Moro zmieniła kolor włosów na ramówkę Polsatu fot. KAPiF

Joanna Moro rozkwita w Tańcu z Gwiazdami, widać znajomość z Rafałem Maserakiem wychodzi jej na dobre. Na prezentację Ramówki Polsatu Joanna Moro zdecydowała się na idealnie wyprostowane, jak od linijki włosy w dawnym stylu Victorii Beckham. Nudziara zwróciła uwagę szczególnie na kolor włosów aktorki. Fryzura bardzo naturalna z odbijającymi refleksami kasztanowymi. Cudownie!

Jedna strona na zero

fryzury damskie

Patricia Kazadi lubi eksperymentować fot. KAPiF

Jeśli Twoja praca nie wymaga nadmiernego hair codu to możesz pomyśleć o odważnym cięciu w stylu Patrici Kazadi. Włosy zupełnie wycięte po jednej stronie, na tzw. ,,zero” to moda jaka przyszła do nas z Londynu i coraz więcej Kobiet decyduje się na to odważne cięcie. Można to zrobić zarówno przy krótszych jak i dłuższych włosach. Jak wyszło? Bardzo w stylu glamour, choć dość odważnie jak na polskie realia!

Bob wiecznie modny!

włosy trendy

Agnieszka Szulim nie zrezygnuje z blondu! fot. KAPiF

Dziennikarka TVNu wie co to są modne fryzury damskie i zgodnie z tym wybrała boba w odcieniu mocno blond z ciemniejszymi refleksami. Fryzury gwiazd z USA bardzo przypominają tą w stylu Agnieszki Szulim. W tym sezonie dobrze, aby włosy w tym stylu były mocno wycieniowane!

Rozważnie i romantycznie

modne włosy

 

Małgorzata Rozenek lubi fale fot. KAPiF

Stawkę zamyka partnerka życiowa Radka Majdana, Małgorzata Rozenek, czyli nasza Perfekcyjna Pani Domu. Włosy w stylu lekko opadających na ramiona fal to kolejna naturalna i bardzo kusząca propozycja!

Które fryzury gwiazd podobają Ci się najbardziej?