Wiosna, wiosna, wiosna ach to Ty! Z nadejściem pierwszych promyków chciałoby się coś zmienić, tak od razu! Może jakaś nowa, fantastyczna, modna fryzura? Ale zaraz, jakie są modne fryzury na wiosnę 2013? Dzisiaj wybieramy 3 HITY nudzi@ry, które zrobisz szybko i bez zbędnego wysiłku, i…możesz iść i uwodzić!

Modne fryzury HITY. Po pierwsze w modzie będą włosy długie. Jeśli nie masz długich włosów zawsze możesz sobie te włosy przedłużyć w salonie lub dokupić kosmki i poprzypinać. Zabieg w salonie nie jest tani i kosztuje ok. 15-18zł za naturalne pasemko u fryzjera. Kosmki łączy się fryzjersko z włosami, możesz je myć i suszyć, a efekt gwarantowany! Część dziewczyn widzi w tym zabiegu nie tylko same plusy, pamiętaj, że taki zabieg osłabia włosa, mogą się lekko pokruszyć na końcach! Jeśli nie masz włosów długich to nic straconego – krótkie włosy też będą glamour! I co ciekawe można z nich będzie wyczarować fajne i nieskomplikowane fryzury prosto na wyjście! Oto 3 proste fryzury na wiosnę 2013:

 BOB

Bob to bardzo mocny akcent we fryzjerstwie 2013. Włosy obcięte są tutaj do ramion lub trochę krócej, całym trickiem jest takie wycieniowanie, aby z przodu włosy były dłuższe, a z tyłu krótsze i bardziej gęste. Zanim zdecydujesz się na bob, a nie masz sprawdzonego fryzjera, popytaj o opinie, poczytaj o nim, bo  niestety niewielu fryzjerów potrafi zrobić klasycznego boba!

DŁUGIE WŁOSY Z LOKAMI NA KOŃCACH

 

Długie włosy u nasady proste, dopiero przy końcach polokowane, modne loki to styl paryski, wyglądają bardziej jak fale niż regularne loki. Jeśli masz długie włosy i chcesz zrobić sobie takie loki, to nawiń kosmki na lokówkę i zwiń je jak spiralkę, będą świetnie wyglądały!

KUCYK

Kucyk wiążemy w tym sezonie wysoko, a oprócz gumki do włosów będziesz potrzebowała swojego własnego kosmka, który nawiń na gumkę do włosów, to odświeży Twój look. Ponieważ fryzury na wiosnę 2013 mają być lekkie – nie tapiruj włosów z tyłu!

A jakie kolory włosów wybrać?

Naturalność przede wszystkim, a więc będą dominować ciemny brąz i delikatny, słoneczny blond. Nadal bardzo modne rozjaśniane pasemka u dołu, tylko nie przesadź, polecane maksymalnie 3 odcienie w dół od bazowego koloru.