Ozdobne, futrzane kołnierze wracają do mody! To najnowszy ALERT prosto z mediolańskich pokazów mody. Niewiele kobiet decyduje się na kołnierz nie wiedząc w ogóle o jego istnieniu, bądź myśląc, że takie cudo nas nie ogrzeje, a tutaj wręcz przeciwnie! Zalet takiego futrzanego kołnierza do płaszcza jest wiele…

Najważniejsze to fakt, iż kołnierz nosimy zamiast szalika. Mało, która Kobieta lubi zimę, bo niestety nie możemy pokazać sowich pięknych ubrań i wdzięków rzecz jasna. Zakładamy ciężkie buty, płaszcze i czapki, a tutaj znów ciężko, żebyśmy były przesadnie modne. Urozmaiceniem stroju wierzchniego będzie właśnie taki futrzany kołnierz. Nie musisz już wiązać szalika, a pewnie wiele Kobitek ma i z tym problem, bo po zawiązaniu szalika powstaje wielka dziura na szyi i zamiast nas ogrzewać to tylko przeszkadza. Z kołnierzem nie będziesz miała takiego problemu, bo:

1. Futrzany kołnierz jest zapinany lub zawiązywany

2. Dobry gatunkowo nie gryzie

3. Nie będzie się przekręcał jak szalik bo ma mniejszy obwód

Czy w Polsce da się kupić jakiś futrzany kołnierz? Ile kosztują te najtańsze i czy faktycznie warto inwestować pieniądze w taki ekstrawagancki wydatek? Oczywiście, że WARTO, bo futrzany kołnierz nie wyjdzie tak szybko z mody, o jego powodzeniu decyduje to, że wygląda na towar bardzo ekskluzywny, rodem z carskiej Rosji w najlepszych jej czasach, a poza tym to typowo kobiecy dodatek i nie może być raczej noszony jako bardzo modne w dzisiejszych czasch ubrania w stylu unisex.

Ile to kosztuje?Gdzie to kupić?

Futrzany kołnierz Marc Cain 500zł

Futrzany kołnierz lisek KappAhl za 59,90zł

Futrzany kołnierz  TWIN-SET czerwony – 705 zł

Futrzany kołnierz żółty TWIN-SET – 585zł

No niestety nie jest to tania inwestycja, ale naprawdę może się opłacić. Jeśli na razie nie możesz pozwolić sobie na futrzany kołnierz, to przecież możesz sama zrobić taki w domu! Czego potrzebujesz? Wystarczy wyciąć odpowiedni wzór i doszyć jakieś fajne, futerkowe elementy. Może już babcia nie potrzebuje starego futra?:)