Korzystasz z zabiegów w gabinetach medycyny estetycznej i kosmetologii? A dlaczego by nie? Nudzi@ra jest gorącą zwolenniczką tego typu zabiegów, bo czujemy się wtedy młodziej, zdrowiej i przede wszystkim piękniej, a to chyba jest bardzo ważne!

Jeśli szukasz jaki gabinet medycyny estetycznej wybrać, to powinnaś zainteresować się Princess Academy. To nowoczesny gabinet kosmetyczny, który wybierają polskie gwiazdy!

To nowy trend w środowisku, ale szybko rosnący w siłę, bo każda Kobieta i ta w błysku fleszy i w przydomowym biurze chciałaby wyglądać jak gwiazda Hollywood!

gabinet medycyny estetycznej

Ewa Błaszczyk fot. Sebastian Skalski/źródło www.princessacademy.pl

princess academy

Aneta Todorczuk-Perchuć – fot. Lidia Skuza/źródło www.princessacademy.pl

Princess Academy, czyli…

Ewa Błaszczyk od niedawna jest ambasadorką Princess Academy – gabinetu medycyny estetycznej i kosmetologii, a jednocześnie centrum szkoleniowego firmy Croma Pharma, specjalizującej się m. in. w dermatologii estetycznej i nowoczesnych metodach odmładzania.

academy1 - Kopia (2)

Aleksandra Szwed – fot. AKPA/źródło www.princessacademy.pl

Czuć się zaopiekowana!

„Ostatnio dołączyłam do grona kobiet zadowolonych z wykonywanych zabiegów kosmetycznych i estetycznych w Princess Adademy. Ulica Piękna, w środku pięknie, miło i serdecznie. Wpadam z dzikiego biegu i stresu. Nagle wyciszenie, relaks, kilka fachowych porad, szeroki wachlarz środków i metod. Czuję się „zaopiekowana” – to komfortowy stan, wywołujący spokój i zaufanie – deklaruje Ewa Błaszczyk na stronie gabinetu.

academy3

Kinga Burzyńska – fot. Cezary Piwowarski/źródło www.princessacademy.pl

Akogo?

Pani Ewa Błaszczyk, dzięki założeniu fundacji Akogo? oraz budowie Kliniki Budzik udowodniła, jak wiele jedna osoba może zdziałać na rzecz innych. Nadszedł czas, by pomyślała w końcu o sobie, co bez wątpienia jej się należy! Dla załogi Princess Academy to ogromny zaszczyt, że jedna z najbardziej szanowanych polskich aktorek zaufała nam, pozwalając zadbać o swoją urodę – mówi Katarzyna Potocka (Croma Pharma).

academy2 - Kopia

Katarzyna Żak/źródło www.princessacademy.pl

Wybór gwiazd

Oficjalne otwarcie Princess Academy odbyło się 22 maja 2013 r. Uczestniczyły w nim pozostałe ambasadorki gabinetu: Katarzyna Żak, Aneta Todorczuk-Perchuć, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Kinga Burzyńska oraz Aleksandra Szwed. Z Princess Academy współpracują najlepsi specjaliści, których fachowość podkreślają ambasadorki – znane i zaufane aktorki, piosenkarki i dziennikarki – co stanowi dodatkową gwarancję jakości.”