Jesteście gadżeciarami? Podobają Wam się różne nowinki, najlepiej żeby były kobiece i świecące! Oto trzy fantastyczne, kobiece gadżety, które przygotował dla Was na zimę H&M.

Gadżety są poręczne, wymyślne i mogą być nie tylko dodatkiem do Twojej osobowości, ale również świetnym pomysłem na prezent, a przecież Święta już tuż, tuż…Oto trzy błyszczące cudeńka, które wpadły Nam w oko w H&Mie:

OSŁONKA

Oto gadżet, który spodoba się błyszczącym Kobietkom, czyli osłona na telefon z H&Mu, w cenie 49, 90zł. Taka osłona pasuje na iPhona 4/4s. Wykonana jest z plastiku, pokryta w całości perełkami, na górze błyszcząca, diamentowa kokardka z kamieni strassu. Cała osłona pokryta jest brokatem! To bardzo dobry pomysł na prezent jeśli wiesz, że ktoś jest posiadaczem iPhona.

ĆWIEKI

Kolejnym fajnym gadżetem z H&M są ćwieki, które możesz przypinać do wielu ubrań. W tym sezonie ćwieki są bardzo modne, niestety ubrania z ćwiekami najczęściej mają dość dużą przebitkę cenową i tak za zwykły T-shirt udekorowany kilkoma ćwiekami zapłacić trzeba w granicach 80zł w sieciówce. Tak naprawdę płacimy za gadżet, a nie za materiał. Przecież możesz sama wykonać taki T-shirt! Weź jakąś klasyczną podkoszulkę i przyozdób ją ćwiekami! Za 19,90zł masz zupełnie nową i modną rzecz!

OWAD PIERŚCIEŃ

Stawkę z cyklu gadżety Kobiety z H&Mu zamyka bardzo nietypowy pierścionek, który w sumie można traktować bardziej jako gadżet, a nie biżuteria. Pierścionek jest bardzo duży, w kształcie owada, wykonany z metalu i kamieni strassu. Będzie niezwykłym dodatkiem jeśli chcesz uchodzić za ekstrawagancką i ciągle trendy. Za to cacko zapłacisz w H&Mie 19,90zł.

Porada nudzi@ry:

W każdej sieciówce oprócz ubrań spotkasz takie gadżety, warto poszperać przy kasach, bo mają tam mnóstwo promocji na ciekawe i niebanalne rzeczy. Często jest tak, że to nie ubranie rzuca się w oczy i wyróżnia Cię, ale jakiś tani i przebojowy dodatek jak choćby ten pierścionek-owad, także warto buszować:)