Eleganckie kostium, garsonka…która z Nas nie chciałaby założyć takiego! Niektóre Kobiety mają w pracy określony dress code i muszą ubierać się dość oficjalnie. Jak wyglądać elegancko, ale nowocześnie? Bez zbędnej pompy. Niestety, znalezienie kostiumu młodzieżowego i jednocześnie eleganckiego graniczy z cudem…Zobacz garsonki do pracy dla młodych i zabieganych Kobietek…Pierwsza propozycja to modne w tym sezonie Black&White…

Biel i czerń to bardzo modne kolory tej utęsknionej i wyczekiwanej wiosny. Dobrze skrojona marynarka i lejące spodnie!

Pamiętaj, że decydując się na łączenie bieli i czerni musisz uważać przy robieniu prania. Wystarczy, że wrzucisz garsonki damskie do pralki na 30 stopni bez wirowania (pranie ręczne) i do bębna wrzucisz rozłożoną chusteczkę wyłapującą kolor z Dr. Beckmanna (dostępne w Drogeriach Rossmann), a Twoje ubrania nie zafarbują. Do modnej czerni i bieli świetnie wygląda srebro (na butach, torebkach, dodatkach). Jeśli zdecyduje się na czarne buty, to pamiętaj, że naszyjnik do takiej garsonki też powinien być w kolorze czarnym, a nie białym.

PRETTY GIRL

Garsonkę stworzonĄ z dwóch niezależnych komponentów znajdziesz w Pretty Girl. Wygląda jak całość. W Lookbooku Pretty Girl zestawiona z delikatną, satynową bluzeczką w kolorze malinowym. My postawiłyśmy by tutaj na zimniejszy błękit lub cieplejszy turkus. Koszt zestawu to ok. 200zł. Marynarka jest w stylu Chanel.

PRETTY ONE

Czerwień i turkus w wersji minimalistycznej, ale jakże przyciągającej uwagę znajdziesz w Pretty One. Modne garsonki z polskiej firmy odzieżowej Pretty One cieszą się wielkim wzięciem wśród bizneswoman, jak również Kobiet wykonujących bardzo oficjalne prace. Te kostiumy damskie są świetnie skrojone, zaprojektowanie dla Kobiet młodszych, nie pompatyczne i bardzo dobrze się piorą. Za taką garsonkę trzeba zapłacić jak za dobry męski garnitur ok. 400-600zł, ale to nie rzecz na jeden sezon!

EKSTRAWAGANCJA

Nasza kolejna propozycja to ekstrawagancka garsonka z Mohito pochodząca z sezonu wiosna lato 2013. I znów jak widzicie wracamy do koloru Black&White. Biała marynarka z malutkimi, srebrnymi cekinami połączona z biało-czarną spódnicą ołówkową. Do takiej garsonki bardzo ładnie będą wyglądały biało-czarne szpilki (piękne są w tym sezonie właśnie w Mohito) lub szpilki z motywem wężowym.