Sezon letni obfituje w śluby i oświadczyny, dla Nas Kobiet to szczególny moment i czy spodziewany, czy też nie mamy co do niego pewne oczekiwania. Dzisiaj to nie pierścionek zaręczynowy, ale miejsce w którym można się oświadczyć będzie naszym tematem….

Szukając odpowiedzi na pytanie gdzie się oświadczyć nudziara przypomniała sobie starego maila od czytelniczki w sprawie pierścionka:

Na oświadczyny czekałam cały rok, czułam, że się zbliża, aż tu nagle…Paweł oświadczył się tak po prostu, w domu, bez kwiatów, pompy, bez romantycznych świec. Jeśli pytacie, czy podobało mi się – trochę tak, a trochę nie…To powinien być takie wyjątkowe coś, w wyjątkowym miejscu, a moje takie nie było;/

– czytelniczka A.

Niewiele jest Kobiet, które by nie oczekiwały, że partner wybierze miejsce na zaręczyny, które Nas urzeknie, będzie niezapomniane. Nasza Czytelniczka nie napisała tego bezpośrednio, ale własne lokum i sam pierścionek to nie jest dobre rozwiązanie, przecież My Kobiety tak się staramy każdego dnia i mamy prawo oczekiwać wyjątkowych zaręczyn. Podpowiedz swojemu mężczyźnie jak sobie TO wyobrażasz, żeby później nie było rozczarowania jak w przypadku Naszej Czytelniczki.

A więc wróćmy do pytania z tytułu: gdzie się oświadczyć?

Oto Kobiece propozycje:

1. Stolik w eleganckiej restauracji, świece, wynajęty skrzypek, czy pianista – brzmi wielkomiejsko? Skądże! Restauracje wychodzą naprzeciw nowym oczekiwaniom i w wielu ofertach znajdziesz tzw. pakiet zaręczynowy, masz romantyczne miejsce i niezapomnianą atmosferę w jednym!

2. Na wakacjach – zagranica zawsze będzie dobrym miejsce na zaręczyny, egzotyka robi swoje, a nawet spacer po plaży może być świetnym pomysłem na uklęknięcie – Kobiety pamiętają raczej miejsce oświadczyn, niż samo zapytanie o rękę

3. Wypad w weekend – jeden z naszych znajomych zabrał swoją ukochaną na weekend do Paryża, pod pretekstem zwiedzania. Zgodziła się, pojechali, oświadczył się na Wieży Eiffela, cóż to była za radość! Dziewczyna do dzisiaj chwali się nietypowym miejscem oświadczyn!

4. Nietypowe i szalone – zaręczyny pod wodą, a może podczas pierwszego skoku ze spadochronem? Coraz częściej mężczyźni wybierają nietypowe miejsce na zaręczyny, aby był to niezapomniany czas dla Kobiety!

A Ty co myślisz? Gdzie chciałabyś spędzić zaręczyny? Może Twój mężczyzna zaskoczył Cię tak, że chcesz się tym podzielić z nudziarą? Gdzie się oświadczyć według Ciebie?