Zastanawiałaś się kiedyś jakie kobiece grzeszki zdarza Ci się popełniać najczęściej? Jedne są zdrowotne, inne bardziej intymne, a jeszcze kolejne dotyczą wychowywania dzieciaków. Niezależnie od tego ile lat masz, czy jesteś singielką, mamą, czy jeszcze studiujesz – jesteś przede wszystkim KOBIETĄ i jako przedstawicielka tej ,,rasy” popełniasz różne grzechy kobiet!

Oto TOP 5

GRZECHY KOBIET:

[dropcap_red] 1 [/dropcap_red] CICHE PĄCZKIuwielbiasz słodycze, ale wiesz, że każdy dodatkowy pączek, czy muffinka to też dodatkowe kilogramy na wadze? I co z tego! Oto najczęstszy grzech popełniany przez Kobiety – podjadamy słodycze, a później głodzimy się, albo obiecujemy sobie, że spalimy na siłowni, czy biegając…Oczywiście nigdy nie dochodzi o spalania dodatkowych kalorii, no może tylko w nocy…

[dropcap_red] 2 [/dropcap_red] UDAWANE MHHHHHH… lubisz nocne igraszki? A może czasem masz mniejszą ochotę na ,,te sprawy”, albo chcesz, żeby szybciej się skończyło? Pewnie wiesz, że Twojemu facetowi zależy, abyś czuła się komfortowo w 100%, więc, aby uniknąć zbędnych pytań udajesz szczytowanie….

[dropcap_red] 3 [/dropcap_red] ZAMYWANIE, ZAMALOWYWANIE nie chce Ci się myć całych włosów? Nie masz na to czasu i siły? A może umyć sam przód? Wiele Kobiet popełnia ten grzeszek i myje tylko przód włosów, podobnie robimy z lakierem do paznokci, gdy nie chce nam się zmywać wszystkiego i malować od początku – bierzemy po prostu lakier i zamalowujemy popękaną warstwę!

grzechy kobiet

[dropcap_red] 4 [/dropcap_red] DAJCIE MI SPOKÓJ – oj kochamy swoje pociechy i to bardzo, ale często nie mamy już siły słuchać tych krzyków, dopraszania zabawy i wtedy dajemy im to czego chcą – kolejną bajkę w TV, albo jakieś słodycze. Przy mniejszych dzieciakach zdarza nam się nie zmieniać dłużej pieluszki, bo zapas się kończy…

[dropcap_red] 5 [/dropcap_red] NIE DOLICZY SIĘ! podoba Ci się jakaś bluzka w sklepie, ale wasz budżet nie przewidział tego? A może dałoby radę tak wykombinować, że starczy na bluzkę, a facet i tak się nie zorientuje? Według najnowszych badań Kobiety mają niesamowitą zdolność kombinowania, mataczenia, tylko, aby zdobyć nową bluzkę!

Czy takie grzechy kobiet są i Tobie znane? Co dodałabyś do naszej listy?