Gwiazdy na dywaniku, czyli przyglądamy się gwiazdom Hollywood i nie tylko! Czy to możliwe, że gwiazdy w tym samym wieku tak różnią się od siebie? A może niektóre aktorki i aktorzy podpisali pakt z diabłem? Co sprawia, że jedni starzeją się szybciej, a drudzy wolniej? Uważaj, bo możesz być w ciężkim SZOKU! Na ile lat wygląda Tylor Swift i czy Adele jest w tym samym wieku?

Kto dzisiaj znalazł się w kategorii gwiazdy na dywaniku?Aktorki i piosenkarki.  Różnica między niektórymi Paniami jest tak zaskakująca, że czasem zastanawiamy się, czy to faktycznie możliwe, że wiek gwiazd prezentowanych na zdjęciach jest taki sam, ale uwierz! Te gwiazdy mają tyle samo lat!

ADELE=TYLOR SWIFT!

Ulubienica Ameryki, gwiazda muzyki rozrywkowej Tylor Swift i jej koleżanka z Wysp Brytyjskich Adele. Obie Panie są w tym samym wieku, mają po 24 lata! Adele wygląda znacznie poważniej z trzech powodów: włosy (wielka tapira bardzo postarza), po drugie: waga, z którą piosenkarka wcale nie walczy, jak sama przyznaje w wywiadach lubi hamburgery i Colę i po trzecie: ubiór. Adele uwielbia czarne, długie sukienki, lubi jak wszystko błyszczy i świeci, a dodatkowo zakłada buty kaczuszki. To połączenie dokłada jej jakichś 10 lat!

JENNIFER LAWRENCE=SARAH HYLAND

Zdobywczyni Oskara Jennifer Lawrence (po prawej) i aktorka Sarah Hyland mają po 22 lata! Jennifer Lawrence wygląda na dużo starszą niż w rzeczywistości. Sama przyznaje, że prowadzi niezbyt zdrowy tryb życia, ale przede wszystkim pali dużo papierosów, co ma ogromny wpływ na postępujące starzenie!

HALLE BERRY=ROBIN WRIGHT

Aktorka Halle Berry i aktorka Robin Wright, czyli słynne gwiazdy kina. Obie Panie mają 46 lat! Nawet krytycy filmowi zauważyli, że Halle jakby zatrzymała się w czasie! Wygląda świeżo i pięknie. Dużo zrobiły pewnie geny Halle, ale wpływ na jej kondycje ma pewnie wegetariański styl życia, pełna abstynencja i unikanie używek. Aktorka ma również oliwkowy koloryt skóry – co odmładza o jakieś 4 lata.

ALLYSON HANNIGAN=ELIZABETH BANKS

Gwiazdy na dywaniku sadzane są bardzo często, teraz przyszedł czas na Allyson Hannigan (po lewej) i Elizabeth Banks, mają 39 lat. Obie wyglądają ładnie jak na swój wiek, ale Elizabeth wygląda młodziej. Wpływ na to ma pewnie kolor włosów – blond odmładza oraz ocień skóry (czerwonawy u Allyson Hannigan)

KIRA KNIGHTELY=CARLY JAPSEN

Ciekawostki o gwiazdach interesują Nas bardzo, bo chcemy uniknąć ich błędów! Tutaj Kira Knightely i Carly Japsen, obie Panie mają po 27 lat. Carly przyznaje, że jej styl życia nie jest zbyt idealny, dużo koncertuje, źle się odżywa i lubi alkohol, Kira to jej zupełne przeciwieństwo!

Sarah Silverman (po lewej) i Julie Bowen, mają po 42 lata. Która wygląda młodziej? Czy Ty posadziłabyś również jakieś gwiazdy na dywaniku?