Celebrytki kochają splendor i kamery! I to nie tylko te zagraniczne, ale też rodzime. Wśród Pań, które lubią pięknie wyglądać w błysku fleszy można wymieniać wiele nazwisk, ale tym razem padło na te, które uczestniczyły w evencie ISA DORY!

W evencie  wzięły m.in. Joanna Jabłczyńska, Maja Hirsz, Maria Nikilińska, czy Oliwia Angerstein. Panie dumnie prezentowały swoje portrety wykonane w makijażach firmy ISA DORA. Nudziarze w oko najbardziej wpadła Joanna Jabłczyńska, która jest dość obytą kobietą i potrafi połączyć granie w serialach ze studiami prawniczymi…

ŚLIWKOWY WYRÓŻNIA SIĘ!

Joanna Jabłczyńska woli raczej dziewczęce stylizacje, lekko sportowe. Często można zobaczyć ją w zwykłych jeansach i modnym topie, a zdecydowanie rzadziej w sukience. Ale na event ISA DORY Aśka postanowiła się nieźle wystroić i dobrze, bo zdecydowany, śliwkowy kolor i beżowe, lakierowane buty wyglądały bardzo modnie na tle reszty celebryckiej braci!

Jabłczyńska

Joanna Jabłczyńska/KAPiF

W dodatku, Asi udało się połączyć look z subtelnymi lokami co dało świeży i extra modny efekt. Jak wyszło?

Inne też ładnie?

Też nieźle, drugie miejsce pod względem stylizacji nudziara przyznałaby Mai Hirsz, której fajną stylizację trochę zepsuły długie, przyciężkie buty (jak do pasiastej biało-czarnej spódnicy i pudrowej bluzki). Zwróć uwagę na sukienkę Oliwi Angerstein – lekko rozkloszowana, w kolorach lśniąco czarnym i zielonkawym, taki krój sukienki będzie modny tego szampańskiego sezonu!

Isa Dora

fot. KAPiF

Marysia Nikilińska ma już bardzo długie włosy – lekko falowane od środka głowy to kolejny TREND tej zimy!

Make-up ISA DORY

Kosmetyki Isa Dora to jedne z ulubionych nudziary jeśli chodzi o kolorówkę. Bardzo długo trzymają się na twarzy, nie dają efektu maski i przede wszystkim wyglądają mega naturalnie. Oto jak prezentowała się w takim makijażu Joanna Jabłczyńska:

3

Joanna Jabłczyńska/KAPiF

[success] Nudziara szczególnie poleca puder Isa Dora Velvet Touch nr 10 (transparentny), który możesz kupić w każdej drogerii, pasuje praktycznie pod każdy podkład, dopasowując się do koloru skóry! Kosztuje ok. 65zł [/success]

 dobry puder

Velvet Touch Compact Powder/www.isadora.com

A Ty, którą celebrytkę postawiłabyś na pierwszym miejscu?