To pytanie stawiają sobie wszystkie chyba Dziewczyny, jak rozkochać faceta, żeby myślał tylko o Tobie, marzył, robił dla Ciebie wszystko? Co się tak naprawdę liczy? Zapytałyśmy psychologa, czy może Nam dać jakieś rady odnośnie facetów i jego porady są zaskakujące! Zaczynamy TOP 5 porad jak rozkochać faceta?!!!….

IM MNIEJ TYM LEPIEJ!

Blisko, bliżej, najbliżej! Ale nie tędy droga, a przynajmniej na początku! Mężczyźni myślą inaczej od Kobiet i wszystko co niedostępne i tajemnicze jest dla nich fascynujące! Nie działaj instynktownie, przemyśl strategię, bądź niedostępnaNie odpisuj od razu na SMSa, niech zadzwoni pierwszy, daj mu trochę pola do puszenia się przed Tobą!

CHCĘ POZNAĆ TWOICH KOLEGÓW!

To jedno z niedopuszczalnych pytań! Jeśli Kobieta pyta o kolegów to znaczy, że nie jest zainteresowana samym facetem! Na pytania jak rozkochać faceta Nasz psycholog odpowiada: krok po kroku, ale bez osób trzecich na horyzoncie!

3. PŁAĆ, BO JESTEś FACETEM!

O nie! W dzisiejszych czasach facetom imponują kobiety zaradne, albo takie, które bardzo się starają zadbać o siebie, zaproponuj, że Ty zapłacisz za kino (za Was oboje), pewnie i tak odmówi, ale pokaż, że nie jesteś z nim dla kasy!

KIEDY DO RZECZY?

Nie spiesz się z seksem, to najbardziej stereotypowe myślenie Kobiet, że im wcześniej tym lepiej. Kuś go, nęć, kręć, ale nie idź na całość. W tym aspekcie faceci myślą bardzo stereotypowo i na pytanie typu co robić na randce, odpowiadamy: nie iść od razu do łóżka!

PRZEKLINAĆ, CZY NIE?

Przeklinanie na pierwszych randkach jest niedozwolone to będzie źle o tobie świadczyło! Jak zachowywać się na randce? Na każdej bądź spokojna i wyluzowana, mów o swoich poglądach – jeśli palisz papierosy, broń Boże nie ukrywaj tego faktu, bo i tak wyjdzie prędzej czy później, a on zawiedzie się na Tobie! Co ciekawe, Nasz psycholog powiedział, że jeśli już będziecie parą przeklinanie we własnym towarzystwie wzmacnia relacje, oczywiście nie co drugie słowo!

Jak rozkochać faceta według Ciebie?