Pierwsza praca? A może chciałabyś zmienić coś w swoim stylu ubierania do pracy? Nadeszła wiosna, Kobiety zaczynają się stroić, każda chce wyglądać perfect! Może i Ty podpatrujesz koleżanki i chciałabyś wyglądać tak jak one? Jak się ubrać do pracy, żeby czuć się swobodnie i elegancko, a przede wszystkim w miarę tanio?

Sukienka

…najlepszym rozwiązaniem do pracy jest sukienka półoficjalna, wiosenna i swobodna. Za ten ciuch nie zapłacisz tyle ile musiałabyś wkładać w modną garsonkę. Sukienka jest zawsze trendy, dla dziewczyn do 25 roku życia pasuje krój przed kolano (nie za mocno), ale jednak. Jeśli jesteś w grupie wiekowej 25+ wybieraj również sukienki przed lub w kolanko. Jak się ubrać do pracy kolorystycznie? Kolory preferowane do pracy to nieśmiertelna czerń, zieleń, turkus i niebieski, są one kojarzone ze spokojem, a dodatkowo są bardzo modne w tym sezonie!

Modne sukienki na spotkania oficjalne i półoficjalne, nie rzucają się w oczy, ale są też bardzo kobiece i dobrze będą prezentować się i na starszej i młodszej. F&Ls szczególnie ukochał sobie kolor błękitny, który jest mało inwazyjny i podkreśli kolor oczu szczególnie blondynkom. Wszystkie widoczne na zdjęciu sukienki pochodzą z najnowszej kolekcji Top Secret wiosna-lato 2013 i możesz je kupić od 89,99zł-149,99zł zarówno w sklepie internetowym jak i stacjonarnym!

BUTY

Obuwie do pracy powinno być na tyle wygodne, że możesz w nim ustać cały dzień bez obolałych stóp. Zrezygnuj raczej z koturn, bo to obuwie damskie, które przyda się na spacer, czy randkę. Najlepiej założyć szpilki klasyczne czarne lub rude, dobrze będą prezentowały się też kolory nude. Odradzamy zakładać czerwonych, limonkowych i innych rażących pantofelków, które zawsze możesz założyć po pracy! Jeśli szpilki stanowią dla Ciebie nie lada wyzwanie, zawsze możesz założyć baletki lub modne kaczuszki!

DODATKI

Dress code dotyczy również doboru torebek. Najlepiej do pracy sprawdzą się te w jednym kolorze z rączką, dobrze jeśli będą miały regularne kształty i będą dość sztywne np. kuferki. Niemile widziane są piórka, cekiny, futerka. Jeśli Twoja praca wymaga noszenia dużej ilości papierów zdecyduj się na modną torebkę oversize! Noś też ładny zegarek (srebrny) i możesz pozwolić sobie na małe szaleństwo w komplecie modnej biżuterii np. pomarańczowa kolia i pierścionek i masz odpowiedź jak ubrać się do pracy z gustem i luzem!

A Ty masz jakiś pomysł jak się ubrać do pracy?