W twojej szafie wieje nudą? Wyglądasz super na wielkie, sobotnie wyjścia, ale czujesz, że twoja codzienna stylizacja jest szara i bez polotu? Jak się ubrać na co dzień, żeby czuć się ze sobą dobrze i wyróżniać się wśród koleżanek? Tutaj nie chodzi o ,,przebieranie” się, czy łączenie kolorowych ubrań tak, żebyś była zauważalna, ale o dobre, kobiece samopoczucie!

Ostatnio młoda aktorka Agnieszka Więdłocha, która lubi dziewczęcy minimalizm znów udowodniała, że można ubrać się fajnie, młodzieżowo na co dzień. Co założyła Agnieszka i jakie są porady stylistów co do dziennego stylu ubierania?

Agnieszka Więdłocha

Agnieszka Więdłocha/KAPiF

Więdłocha na 5!

Nie musisz stawiać na żółty, czy pomarańcz, żeby wyglądać dobrze. Czarna bluzka do łokcia z lekko uniesionymi ramionami to dobry wybór! Ponieważ czerń słynie z ,,nudy” Agnieszka lekko ożywiła stylizację dzienną spodniami rurkami w kolorze bardzo jasnego, startego denimu (obowiązkowo spodnie do kostki, krótkie jak cygaretki).

A buty? Jeśli ta stylizacja miałaby wyglądać bardziej elegancko – można założyć klasyczne, czarne, lakierowane szpilki na wysokim obcasie z ostrymi noskami. Aktorka woli jednak bardziej ,,młodzieżowy” styl, dlatego zdecydowała się na zamszowe baletki w kolorze pudrowego, a la cukierkowego różu. Jak wyszło? Niebanalnie, ale i skromnie! Ważną rzeczą w każdej stylizacji są dodatki, decydując się na naszyjnik oversize – stawiasz na styl glamour!

Porady stylistów

Styliści biją na alarm jeśli chodzi o to jak się ubrać na co dzień, dresy, czy spodnie dzwony to już nie te czasy! Jeśli chcesz wyglądać fajnie na co dzień podążaj za wskazówkami:

[dropcap_empty] 1 [/dropcap_empty] Wybieraj ,,oddychające” materiały np. bawełnę, mogą być jedwabne wstawki, do łask wraca również kaszmir. Unikaj śliskich materiałów (są dobre na większe wyjścia)

[dropcap_empty] 2 [/dropcap_empty] Zaopatrz się w tzw. bluzkę bazową, czyli taką, pod którą założysz wszystko, musi być w kolorze neutralnym np. beżowa

[dropcap_empty] 3 [/dropcap_empty] Kupuj spodnie rurki lub cygaretki, moda na zasłonięte nogi już dawno minęła

[dropcap_empty] 4 [/dropcap_empty] Duża, tzw. torebka oversize to dobry i modny wybór na co dzień

[dropcap_empty] 5 [/dropcap_empty] Pamiętaj o dodatkach, kup dwa/trzy naszyjniki, mają być duże i nie muszą kosztować fortuny

[dropcap_empty] 6 [/dropcap_empty] Zasada kontrastowego koloru – jeśli cały styl utrzymujesz w podobnym odcieniu to zaszalej z butami, czy chociaż kolorem kolczyków, w tym sezonie modny neon!

POWODZENIA!