Na ostatnich warszawskich eventach często można spotkać Izabelę Janachowską, drobną blondynkę, dość głośną znaną głównie z Tańca z Gwiazdami.

Janachowska tańczyła z Radziem Majdanem, Przemkiem Saletą i synem Doroty Stalińskiej i…wyglądała znakomicie! Lekko zaokrąglona buzia, zdrowe kształty, uśmiech nie znikał z jej twarzy. A teraz?

Wpływowy milioner…

Janachowska przygotowuje się do hucznego wesela z zamożnym biznesmenem Krzysztofem Jabłońskim, milioner jest potentatem, a jego biznes przynosi wielomilionowe wpływy. Pomiędzy ukochanymi jest aż 27 lat różnicy, chociaż Izie nie w ogóle to nie przeszkadza i w wywiadach twierdzi, że nawet nie czuć tych 27 lat!

Janachowska Iza

Izabela Janachowska/KAPiF

Miłość odchudziła?

Nowa dieta chyba  nie sprzyja zbytnio tancerce, która jest coraz bardziej wychudzona. Czy to efekt jojo? Chyba nie, bo Izabela Janachowska nigdy nie należała do Kobiet bardzo puszystych ani też bardzo chudych. A może to faktycznie wielka miłość? Ty też bardzo chudłaś za każdym razem kedy byłaś zakochana? Istnieje taka teoria!

Krzysztof Jabłoński

Izabela Janachowska/KAPiF

Kiedy ślub?

Są parą od ponad półtora roku, poznali się przez wspólnych znajomych. Dzięki programowi Janachowska stała się rozpoznawalna, a więc i grono przyjaciół się zmieniło. Krzysztof oświadczył się Izie we Włoszech i od razy ruszyły ostre przygotowania do ślubu. Iza będzie miała, aż 3 suknie ślubne! Dwie od polskich projektantów, a jedna od zagranicznego! Ślub odbędzie się latem 2014 roku.

Janachowska

Izabela Janachowska/KAPiF

Wigilia self-made

Jabłoński dał Izie całkowicie wolną rękę i nie wtrąca się do ślubnych fanaberii przyszłej żony. Która by tak nie chciała! Iza narzekała niedawno, że przygotowania do ślubu zabierają jej dużo czasu i energii. Obecnie wybiera kwiaty z dwiema czołowymi florystkami!

Iza musi zorganizować Wigilię na 10 osób, bo przyjeżdża i jej i Krzysztofa rodzina. Sama przyznała, że jej mama trochę pomoże, przywiezie potrawy, bo ona nie jest najlepszą kucharką. Tancerka pierwszy raz w życiu będzie organizowała sama Wigilię! Ciekawe jak jej pójdzie…