Marzyła mu się medycyna sportowa i dopiął swego, ale bycie terapeutą sportowym przerwała błyskawiczna kariera tego przystojniaka, który jest ulubieńcem kobiet w Los Angeles i nie tylko tam.

Jest bardzo przystojny, subtelny i ma przepiękne spojrzenie. Na co dzień mierzy się z potworami i duchami w megahicie Supernatural. W Hollywood mówi się, że to nowy Marlon Brando! Jaki jest boski Jensen Ackles? Czy to prawda, że ma naturę uwodziciela?

Uroda:

Specjalnie wybrałyśmy to zdjęcie, bo jest na co popatrzeć. Jensen ma fajne ciało, widać, że ćwiczy, ale z umiarem i rozsądkiem, nie jest to klasyczny kaloryfer, ale to bardzo urzekające, ma fajny brzuszek i dobrze zbudowane ramiona. Jensen to typ delikatnej, ale bardzo klasycznej urody. Ma głębokie zielone oczy, bardzo lekko zarysowane kości policzkowe duże usta, które są mega seksowne!, regularne brwi i ciemne oprawy twarzy. Widać, że Jensen lubi lekki, jednodniowy zarost. Ma słodkie piegi na twarzy i bardzo męski, głęboki głos. Na pierwszy rzut oka to anielska i bardzo niewinna twarz, ale w spojrzeniu widać diabełka. To zdecydowanie bardzo seksowny, 34 letni mężczyzna. Jensen Ackles jest dość wysoki, ma 1.85m. Co byście dały, żeby taki przystojny facet wziął Was w swoje umięśnione ramiona chociaż na chwilę?:)

Kariera:

Jensena wypatrzyła jedna z agencji modelingowych i jego kariera rozpoczęła się właśnie od modelingu. Szybko zaczął dostawać propozycje niewielkich, gościnnych ról w tv show i filmach takich jak: Mr. Rhodes, Days of Our Life. Wielu producentom podobało się ciekawe imię Ackles’a i po małych rólkach, przyszedł czas na Tajemnice Smallville, gdzie zyskał dość dużą popularność i uwielbienie młodszych kobiet. Przełomem w karierze był angaż do serialu Supernatural (Nie z tego świata), gdzie Jensen gra jednego z tajemniczych braci, którzy podróżują po całych Stanach i polują na zjawiska paranormalne. Serial, który można powiedzieć jest lekkim horrorem tak spodobał się publiczności, że obecnie kręcą kolejny jego sezon, a Jensen jest powszechnie uwielbiany przez Kobietki!

Charakter:

Bardzo spokojny i ułożony, podobno przez zupełny przypadek przylgnęła do niego metka uwodziciela podczas kręcenia Smallville, tak naprawdę to dość nieśmiały facet. Lubi jazdę konną, gra również na gitarze klasycznej. Lubi luźny, teksański styl ubierania się. Często spotkać go można w niebieskich jeansach, kowbojkach, koszuli w kratę i kapeluszu na głowie. Współpracujący z nim na planie Supernatural (Nie z tego świata) mówią, że jest bardzo koleżeński, pomocny i zawsze przygotowany do roli!

Ciekawostki:

1. Uwielbia zapach szamponów do włosów dla kobiet

2. Jest fanem bajki Gumisie

3. Jest Chrześcijaninem

4. Dość dobrze śpiewa