Justyna Pawlicka nigdy nie ukrywała na czym jej zależy wchodząc do programu Top Model, mimo swojego niskiego wzrostu Pawlicka szła jak burza i urzekła całe jury swoim charakterem i luzem. W Top Model dała się poznać z dwóch stron. Była sympatyczna, uśmiechnięta i kontaktowa, ale z drugiej strony uparta i nastawiona na sukces.

Jedno jest pewne Justyna z Top Model idzie do przodu, coraz ostrzej wypowiada się o koleżankach z Top Model i co ważne widać ją na salonach! Czy to co powiedziała o Marceli i ,,Miłości na bogato” ma się jakoś do tego, że sama wystąpiła gościnnie w ,,Wawa NonStop’‚? Gdzie ją zaprowadzi ta otwartość?

,,Troszeczkę nie wyszło”

 Justyna z Top Model jest bardzo aktywna, uczestniczy w sesjach, jest twarzą jednej z marek strojów kąpielowych, można ją również zobaczyć uśmiechniętą na warszawskich salonach, regularnie pozuje na ściankach. Ostatnio zdradziła, że tak jak Marcela również dostała propozycję ,,grania” w ,,Miłości na bogato” – serialu, który bije rekordy w internecie dzięki mało ambitnym dialogom i obsadzie składającej się głównie z celebrytów.

Marcela, czyli gwiazda ,,Miłości na bogato”:

Marcela z Top Model

Marcela Leszczak/Facebook

Justyna stwierdziła, że rola Marceli może i fajna, ale ,,troszeczkę nie wyszło”. Nudzi@ra jest ciekawa jak jej wyjdzie w jednym z odcinków serialu ,,Wawa NonStop”, w którym Pawlicka zagra gościnnie razem z Manuelą Michalak (!) z pierwszej edycji Big Brothera oraz Aishą i Asteyą z X Factora. Czyżby szykowała się rola życia?

Justyna z Top Model

Justyna Pawlicka/Instagram

Playboy, a później…

Na swoim profilu Fb Justyna z Top Model chwali się kolejnymi osiągnięciami i sweet fociami. Ma już za sobą seksowną sesję do Playboya, wywalczyła okładkę, na której pokazała dość sporo. Teraz przed nią epizod w serialu i pokazy mody, na które jest zapraszana. Czyżby wzrost nie był przeszkodą jeśli jest się uczestniczą Top Model? Na pewno jest łatwiej i pewnie każda Kobita by to wykorzystała!

Czy też uważasz, że Justyna z Top Model była ,,za seksowna” na program i dlatego nie przeszła dalej?