Kapelusze i toczki – w tym chodziły przecież nasze babcie!? Wypada Nam zakładać znów kapelusze? Oczywiście, że TAK, to niekwestionowany powrót do mody i miejmy nadzieję, że na dłużej, bo… 

kapelusze nadają nam Kobietom elegancji i wdzięku, wyglądamy wtedy bardziej szykownie, ale z pazurem, modele, które można znaleźć w sieciówkach dzisiaj są przygotowane pod młode Kobiety, co nie znaczy, że starsze koleżanki mają ich unikać, wręcz przeciwnie – kapelusze w dzisiejszym designie mają Was odmłodzić, a nie postarzyć…

Kapelusz = dodatek

Nam najbardziej podobają się kapelusze damskie z dwóch sieciówek – Reserved i Top Secret. Są w kolorach beżu, brązu i czarnym, mają bardzo kobiece dodatki i nie spadają z głów przy mocniejszym powiewie wiatru. Musicie dziewczyny pamiętać, że niestety kapelusze pełnią rolę raczej dodatku, niż tak naprawdę ochrony uszu, bo mimo, że okrywają Nam głowę to jednak uszy są narażone, a wiec zakładajmy je raczej w słoneczniejsze dni jesienne, niż w pluchę i wiatr. Co do fryzury – najlepiej na rozpuszczone włosy, ale delikatnego koczka kapelusik zniszczyć również nie powinien.

Z czym nosić?

Kapelusz w nowoczesnym zestawie modowym świetnie wygląda z dłuższą tuniką, czarnymi legginsami lub rurkami, dłuższym sweterkiem, luźniejszymi butami (chociaż czarne, klasyczne szpilki też się nadadzą). Mamy świadomość, że na to wszystko trzeba założyć jeszcze kurtkę niestety, kapelusze pasują przede wszystkim do płaszczyków (i nie musi być w tym samym kolorze), nie zakładajcie ich do pikowanych kurtek, można natomiast spróbować ze sztucznym futerkiem. Ładnie komponują się z apaszami w motywy zwierzęce (szczególnie panterka i cętki, można kupić np. w Pretty Girl).

Gdzie kupić i po ile są takie kapelusze?

RESERVED:

Jasny beż z kokardką, 59,99zł

Brąz/kawa z kokardą, 59,99zł

Czarny z kokardką, 59,99

 Szary z czarną obwolutą, 49,99zł (jest też w kolorze czarnym)

 Beż z obwolutą, styl kubański, 59,99zł (jest też w kolorze szarym)

To bardzo fajny trend w modzie i co najważniejsze, pojawia się co pewien czas i zaczyna uchodzić już za kultowy, także dziewczyny pamiętajcie, że kapelusz na głowie to must have tego sezonu!Nudzi@ra poleca!