Dziennikarka sportowa Karolina Szostak chyba zrozumiała, że jest nią spore zainteresowanie, gdy w sieci zaistniał filmik (który zresztą okazał się być fotomontażem) prezentujący bujne kształty Pani Karoliny w sieci zawrzało, a z sieci sprawa szybko wymknęła się w kuluary warszawskiego showbiznesu i gotowe! Dziennikarka szybko zabrała głos w sprawie filmiku twierdząc, że jest zła, że ktoś naruszył jej wizerunek i konsultuje się w tej sprawie z prawnikiem. Nie ma się co dziwić, dla Kobiety mógł to być szok (nie wszystkie Panie w polskim showbiznesie zareagowałyby pewnie tak jak Karolina Szostak).

Ale gdy nazwisko Szostak od ,,afery piersiowej” było coraz częściej wymieniane zdaje się, że jakby nowa siła i jakość wstąpiła w Karolinę Szostak, zaczęła częściej bywać, prezentować swoje atuty, a nawet podkreślać je! Podczas jesiennej ramówki Polsatu Pani Karolina z Polsatu znów zdecydowała się na dość opinającą sukienkę, buty na niebotycznym obcasie i modny dodatek? Jak wyszło?

Karolina z Polsatu

Karolina Szostak/KAPiF

Czarna, błyszcząca sukienka

Buty na podwyższonej platformie

Błękitka kopertówka

Jak wyszło?

Pani Karolina z Polsatu jest dość niską Kobietą, więc wybór jaki padł na buty był całkiem trafiony! Dobrym pomysłem są również mocniej opalone nogi, nie wiadomo, czy dziennikarka wróciła z wakacji, czy posiłkowała się czymś, ale efekt został osiągnięty. Nudziarze podoba się odważny styl dziennikarki sportowej, która udowadnia, że można czuć się dobrze w nieco wyższym rozmiarze! Jedyną rzeczą nad jakim można by pomyśleć jest błękitna kopertówka, ale z drugiej strony to najmodniejszy kolor tego sezonu, więc wyszło na pewno ,,młodziej” niż z czarną, klasyczną torebką. 

Wypadek z przeszłości….

Czy wiesz, że Pani Karolina ma za sobą szereg niemiłych doświadczeń zdrowotnych? Gdy była nastolatką uległa groźnemu wypadkowi samochodowemu, obudziła się w szpitalu po trepanacji czaszki, 10 godzinnej operacji (krwiak w głowie pękł), była łysa i sparaliżowana na prawą stronę? Co gorsza, wypadek spowodował rozbieżnego zeza, którego leczono nowymi metodami zabiegowymi (bardzo bolesnymi). Pani Karolina z Polsatu doszła do siebie po latach rehabilitacji!