Włosy to nasza wizytówka, a dbanie o te kapryśnie nie należy do najprostszych. Masz ochotę na odrobinę luksusu i skuteczną kurację na zniszczone włosy? Kosmetyki do włosów Kerastase od lat pielęgnują włosy w salonach fryzjerskich. Korzystają z nich profesjonaliści, ale coraz częściej Kerstatse można spotkać na półkach w domowych kosmetyczkach…Warto wydać pieniądze? Co piszą internautki?

Kosmetyki powstające z myślą o fryzjerach to już dobrze świadczy, jeśli dodamy do tego paryską metkę i nowoczesną technologię to otrzymujemy kosmetyki do włosów, które działają cuda!

Opinie internautek…

Po internetowe opinie siadamy coraz częściej, jest szybko i wygodnie. Kerastatse mają bardzo porządne opinie w internecie, zarówno szampony jak i odżywki do włosów są chwalone, szczególnie polecany jest przez internautki cement do włosów. Wśród zalet najczęściej wymieniane są:

[dropcap_green] 1 [/dropcap_green] nie obciążają

[dropcap_green] 2 [/dropcap_green]bardzo wydajne

[dropcap_green] 3 [/dropcap_green]świetnie rozczesują się po nich włosy

[dropcap_green] 4 [/dropcap_green]ładnie pachną

[dropcap_green] 5 [/dropcap_green]chronią włosy

[dropcap_green] 6 [/dropcap_green] widać znaczącą różnicę na zniszczonych włosach

Wśród wad wymieniana jest przede wszystkim cena, bo kosmetyki Kerastate do tanich nie należą, za szampon do włosów cienkich i delikatnych trzeba zapłacić ok. 67zł (250 ml), cena za litr wzrasta do ok. 150zł. Kosmetyki te czynią cuda jeśli Twoje włosy są bardzo zniszczone od lokówek, prostownic i słońca.

Cement do włosów?

Wśród marki Kerastase najczęściej pisze się o tzw. cemencie do włosów, czyli Ciment Thermique (Odbudowujące mleczko termoaktywne do włosów), szczególnie dla włosów łamliwych, zniszczonych lokówką i prostownicą, po częstym farbowaniu i rozjaśnianiu (szczególnie amoniakowych). Jak działa cement Kerastase? To produkt bez spłukiwania, używasz na wilgotne włosy, później suszysz lub prostujesz – włosy są sprężyste, elastyczne i bardziej lśniące. Koszt kosmetyku to 95zł/125ml

Kerastase

Eliksir K Ultimate/iperfumy.pl

Elixir piękna…

Innym, wychwalanym kosmetykiem Kerastatse jest Elixir K Ultimate z olejkami, który ułatwia rozczesywanie, pozostawia włosy miękkie i błyszczące, wygładza znacznie i odbudowuje włosa. Internautki piszą o zbawiennym działaniu dla falowanych i niesfornie kręconych włosów, można używać i na mokro i na sucho. Wystarczy używać go nawet na końcówki włosów, aby chronić przed prostownicą. Cena może rzucić niestety na kolana, ok. 129zł/125ml.

Miałaś kiedyś kosmetyki Kerastase, jakie masz doświadczenia?