Kim Kardashian od zawsze uchodziła za jedną z bardziej próżnych gwiazd, mimo, że w rodzinnym reality show ‚Keeping up with the Kardashians” przedstawiana jest jako zapracowana businesswoman.

Zresztą Kim ,,pracą” nazywa pozowanie na ściankach, kolacje w ekskluzywnych restauracjach, czy bankiety!

Nowa figura?

Kim bardzo przytyła w ciąży, pomimo, że była naprawdę wielka nadal chodziła na obcasach i w obcisłych rzeczach, jej ciążowe stylizacje wołały o pomstę do nieba i często Kim Kardashian wymieniana była jako najgorzej ubrana przyszła mama! Ale te czasy Kimberly ma już za sobą, teraz walczy o ,,new look” po ciąży i publikuje zdjęcia, które mają udowodnić, że już wszystko wróciło do normy! Czy, aby na pewno?

Kim Kardashian

Próbuje udowodnić, że ciąża niczego nie zmieniła w figurze

Znów bryluje w TV!

Kim pokazuje się gdzie może, wykorzystuje swoją wielką popularność i chodzi o większości programów, gdzie opowiada o swoich planach na przyszłość, projektach biznesowych i oczywiście związku z Kanye Westem, niestety mało co mówi o swojej córeczce North. Niedawno opublikowała swoje zdjęcie zza kulis show i zapytała ludzi, czy dobrze wygląda w taki zestawie:

kim

Kim tak wygląda na dzień dzisiejszy

Związek z Westem!

Kim od dawna podkochiwała się z Kanye i chyba ze wzajemnością, bo gdy tylko pojawiał się w show to widać między nimi było chemię i mimo, że pisma plotkarskie rozpisują się, że chłopak Kim Kardashian robi to tylko dla sławy, to chyba nie ma w tym nawet ziarna prawdy, bo para bardzo często pokazuje się razem, chwalą się przy okazji wspaniałym życiem ,,na bogato”, które wiodą…

kim2

Kim i Kanye kochają blichtr!

kim5

Celebryci uwielbiają pozować z Kim

Córka: drugi plan?

Mała North West (Nori) trochę jakby zeszła na drugi plan, a Kim chwali się tylko paczkami od projektantów dla jej córeczki, chodzą plotki w USA, że nawet jej własna siostra Kourtney (mama dwójki dzieci) zarzuca Kim, że ta nie jest zbyt opiekuńczą matką, a dzieckiem zajmują się głównie nianie…Jedno jest pewne, na zdjęciach North jest idealnie wystylizowana, a niektórzy twierdzą, że Kim przycina małej brwi do zdjęć!

córka Kim

Córka Kim wrodziła się bardziej w mamę niż w Kanye Westa

Śledzisz losy rodziny Kardashian?

zdjęcia: Instagram Kim Kardashian