Kris Jenner mama Kim Kardashian robi wszystko, żeby wyglądać młodo i witalnie. Regularnie prezentuje swoje stylizacje i make-up na portalach społecznościowych, nudzi@ra dopatrzyła się coraz większego podobieństwa Kim Kardashian do swojej Mamy, która jest w USA sporą gwiazdą! Oprócz tego, że Kris ma własny talko show (nie wiadomo jak długo, krążą plotki, że producenci nie są zadowoleni z wyników, czemu Kris oczywiście zaprzecza) i jest babcią dwójki dzieci swojej najstarszej córki, to jest jeszcze prężną menadżerką w reality show o rodzince Kardashianów…

Kris i rodzinne dramaty

Nie wiadomo, ile z tych wiadomości jest wyolbrzymiana, bo w Reality Show Kardashianów wszystko dzieje się na pokaz, są wielkie łzy, rozstania, bój, powroty i znów zawirowania. Ale obecnie Kris ma spore problemy, jej małżeństwo jest już historią, oglądalność obu show spada (szczególnie, gdy w Keeping up with the Karadashians udziału nie bierze najpopularniejsza Kim) to na dodatek problemy w małżeństwie Khloe śledzi cała Ameryka, gdy ta jest na skraju załamania nerwowego! Co na to wszystko Kris? Nadal pokazuje się w mediach, uśmiecha i zapewnia, że jej rodzina przetrwa każdy kryzys!

kris

Kris Jenner/Instagram

Kim odetnie się od rodzinki?

Media, aż huczą od plotek, że Kim Kardashian – córeczka od której zaczęła się popularność rodzinki odcina się od Kardashianów i chce stworzyć własne imperium, czy będzie to imperium modowe? To się okaże, bo pod wpływem nowego partnera i ojca jej dziecka Kanye Westa Kim bardzo się zmieniła, nie pozuje już tak chętnie na ściankach jak kiedyś i nie chce być już kojarzona z Kris (?!). Te rewelacje to codzienność amerykańskiej prasy, a dramaty Kardashianów stały się tak regularne, że już nikogo nie dziwią.

kris1

Kris Jenner/Instagram

Koniec programu?

Informatorzy donoszą, że producentom najbardziej zależy na obecności Kim, jeśli ta odejdzie program Keeping up with the Kardashians zejdzie z ekranów! Kris podgrzewa atmosferę, w wywiadach nie tylko zaprzecza, ale insynuuje, że do obsady może niebawem dołączyć sam Kanye! Ciekawe ile  w tym prawdy…

Jedno jest pewne – Kris Jenner trzyma się bardzo dobrze jak na swój wiek i 6 dzieci! A podobnieństwo Kim i Kris jest coraz bardziej uderzające!