Lubisz pikantną literaturę? Z wypiekami na twarzy przeczytałaś 50 twarzy Greya? Jeśli tak, to usiądź wygodnie, bo mamy dla Ciebie propozycję na długie, jesienne wieczory, która znów przeniesie Cię w świat gorących doznań i eksperymentów w sypialni, gdy gaśnie światło. Megan Hart to autorka bezpruderyjna, o ,,tych” sprawach pisze w sposób, który jedne zawstydza, a inne nęci. ,,Zakon Pocieszenia” to misja zaspokajania zmysłów, żądz i duszy…

Trzy Kobiety, których imiona od razu kojarzą się z ukojeniem i zaspokajaniem pragnień różnego typu otoczą szczególną ,,opieką” swoich klientów. Czy spodobałaby Ci się ta książka dla kobiet?

Tajemnicze Siostry…

Cisza – jej klientem jest Edward, który korzysta z usług Zakonu Pocieszenia w poszukiwaniu ukojenia i miłości. Wszystko czego mu teraz trzeba to Cisza. Mężczyzna ukrywa szokującą tajemnicę z przeszłości, z którą będzie walczył w towarzystwie Ciszy. Czy dla swojego klienta Cisza złamie zasady i zakocha się w Edwardzie?

Uczciwość długo już zaspokaja potrzeby swoich klientów w tajemniczym Zakonie Pocieszenia, tym razem trafia na nieziemsko przystojnego Ciliana, księcia Firth, wybuchowego i wymagającego. Czy Cilian zdobędzie się na to od czego stronił przez tyle lat? Na Uczciwość?

 Determinacja – lubi poddawać się żądzom, czy Alaryk, zamknięty w sobie, bardzo wymagający i powoli zatracający się, czy Minie uda się nie tylko biczem ugładzić wymagającego Alaryka? Co mogą nawzajem sobie ofiarować? To historia wciągająca i trzymająca w napięciu.

kobieca książka

Zakon Pocieszenia/Megan Hart/selkar.pl

Trzy kobiety oddane misji zaspokajania zmysłów. Członkinie Zakonu Pocieszenia noszą imiona symbolizujące ekskluzywne usługi, których świadczenie najlepiej odpowiada ich prawdziwemu powołaniu. Największą przyjemność znajdują w zaspokajaniu zmysłów, potrzeb duszy i porywów ciała. 

Ta kobieca książka zyskała bardzo dobre recenzje w USA i została już przetłumaczona na wiele języków. Wśród internautek chodzą bardzo pozytywne opinie o książce dla kobiet Megan Hart. Wiele Polek pisze, że podczas czytania można się zatracić i poczuć jak jedna z bohaterek tej powieści. Niektóre Kobiety fantazjują, że chętnie same dołączyłyby do takiego Zakonu Pocieszenia, gdyby ich klientami mieli być przystojny Edward, wybuchowy Cilian, czy butny Alaryk?