Lubisz kobiece książki? Nudzi@ra wielokrotnie wspominała już o książkach dla kobiet opowiadających o wielkich miłościach, rozczarowaniu, zdradach, czy happy endach. Ale dzisiaj coś zupełnie z innej beczki.

Kobiece książki, które mobilizują NAS Kobiety do działania, traktują o tym, że kobiecość to balsam na serce mężczyzny i wcale nie trzeba być feministą, żeby wiedzieć, że KOBIETA to jednostka silna, sprytna i trzymająca w garści facetów!

 

Jakie kobiece książki zmobilizują?

SUKCES JEST KOBIETĄ (Curly Martin) – Praktyczny poradnik dla kobiet, które chciałyby coś zmienić w swoim życiu, ale nie wiedzą od czego zacząć i jak to zrobić. Różne są cele życiowe, tak samo jak różne są definicje radości, szczęścia, satysfakcji i sukcesu. 

kobiece książki

Sukces jest kobietą/www.księgarniakobiet.pl

Dzięki tej książce będziesz mogła łatwiej zrozumieć swoje potrzeby i osiągnąć cele życiowe. Inspirujący, błyskotliwy, a przede wszystkim skuteczny – Sukces jest kobietą to znakomity przewodnik dla wszystkich kobiet, które pragną zmienić swoje życie na lepsze.

POLKA POTRAFI. ZOSTAŃ BOHATERKĄ WŁASNEGO ŻYCIA (Magdalena Bębenek) – Autorka przeprowadziła 13 wywiadów z kobietami w różnym wieku, pochodzącymi z różnych środowisk i miejscowości, których jedynym elementem wspólnym jest szukanie własnej ścieżki życia i realizowanie niestandardowych rozwiązań.

książka dla kobiet

Polka potrafi/www.księgarniakobiet.pl

Z książki tej, dowiesz się, że nie ma rzeczy niemożliwych, Twój los jest naprawdę w Twoich rękach, jeśli jeszcze nie wiesz, jaka jest Twoja ścieżka życiowa – to szukaj inspiracji np. w tej książce; największe bariery i trudności tworzymy sami dla siebie; jak osiągnąć sukces życiowy i być szczęśliwą – jako wzorzec bohaterki tej książki. Ta kobieca książka jest HOT!

ŻYJ DZIKO I ZACHŁANNIE (Sabine Asgodom)Poradnik dla Kobiet, które chcą więcej od życia. Autorką poradnika pt. Żyj dziko i zachłannie jest Sabine Asgodom – trenerka kadry menedżerskiej.

kobieca książka

Poradnik dla Kobiet, które chcą więcej od życia/www.księgarniakobiet.pl

Z książki tej, dowiesz się, że masz prawo do własnego życia, masz prawo do odnoszenia sukcesów i popełniania błędów,masz swoje słabe i mocne strony i masz prawo do samorealizacji i szczęścia! Tak książka dla kobiet przyda się tym, co w siebie nie wierzą!

I co? Czy te kobiece książki brzmią zachęcająco? Każdą z propozycji nudziary możesz zakupić w zaprzyjaźnionej  Kobiecej Księgarnia internetowej ksiegarniakobiet.pl po atrakcyjnych cenach!