Pomimo tego, że została zwyciężczynią ostatniej z edycji Top Model w Polsce, Zuza Kołodziejczyk nabiera tempa i zaczyna robić naprawdę zawrotną karierę! Brała już udział w kilku ważnych sesjach fotograficznych,a teraz przyszedł czas na sesję dla nowej kolekcji Sylwii Majdan, byłej żony Radka!

prezentowanie ubrań z najnowszej kolekcji byłej żony Radosława Majdana, która całkiem nieźle radzi sobie na polskim rynku modowym okazało się strzałem w 10 i dla Zuzy i dla projektantki ze Szczecina. Kolekcja Sylwii Majdan to jesienno-zimowa odsłona Kobiety modnej, ale i eleganckiej. Dużo w niej prostoty i minimalizmu, w których Zuza z Top Model świetnie się odnalazła. Zuza z Top Model wygląda tutaj dziewczęco i eterycznie, z jej twarzy bije profesjonalizm i z każdym zdjęciem coraz bardziej przekonujemy się o tym, że Zuza faktycznie ma szanse na karierę modelki! Karierę wszyscy wróżyli Marceli Leszczak, którą nazwano wielką przegrana show, ale patrząc na rozwój wydarzeń, Marcelę chyba bardziej ciągnie do showbiznesu niż na wybiegi mody!

Nowa kolekcja Sylwii Majdan zatytułowana Art & Business skierowana jest do Kobiet zabieganych, zapracowanych, ale zawsze pragnących wyglądać modnie i z klasą. Dużo tutaj szarości, ciemnego granatu i czerni, a wszystko przełamane bielą. Sylwia Majdan ma bardzo subtelne podejście do kobiecości, zresztą sama projektantka prezentuje się bosko i eterycznie!. W kolekcji prezentowanej przez Zuzę znajdziemy wpływy paryskie m.in. plisowane lub falowane spódnice i sukienki, wcięcia w talii, berety i długie, a la futerkowe kamizelki oraz nieśmiertelne Black&White. Kolekcja Sylwii Majdan to bardzo udana propozycja na sezon jesień-zima 2013.

Jakie cechy ma kolekcja Sylwii Majdan?

1. Biel przełamywana czernią – elegancko i klasycznie

2. W kolekcji Sylwii Majdan nie zabrakło długiej kamizelki a la futerko

3. Zuza z Top Model świetnie odnalazła się w eterycznej stylizacji, jesteśmy w szoku!

4. Ta skromna sukienka zrobiła największe wrażenie! HIT!

5. Kolekcja Sylwii Majdana to minimalizm i elegancja!

6. Sesja zdjęciowa robiona była w Berlinie!

7. Zuza z Top model stylizowana na modelki paryskie!

Kolekcja Sylwii Majdan zrobiła na nudziarze bardzo duże wrażenie, od dzisiaj jesteśmy również fankami Zuzy, która udowadnia, że nie interesuje ją kolejne zdjęcie na ściance polskiego showbiznesu, ale praca w modelingu!