Kolory modne to takie, które nagle zaczynają królować na ulicach i ich panowanie trwa przez cały sezon. Jaki kolor będzie dominantem sezonu wiosna/lato? Faworytów jest wielu, jednym z nich jest: JASNY, czyli biały, kremowy i kość słoniowa. Wszystkie odcienie bieli będą się dobrze nosiły w tym sezonie. Biel jest TRENDY, bo pasuje do wszystkiego i jest jej mnóstwo na rynku! Zobaczmy ciekawszą, jasną stronę mody:

Kolory modne? Oczywiście JASNE! Większość domów mody będzie w tym sezonie promowała tylko czystą, śnieżną biel, ale Naszym zdaniem kremowy, jasna pastela, czy nawet kość słoniowa prezentują się równie dobrze! Jakaś wskazówka dotycząca stylizacji?

MOHITO

 W tym sezonie znajdziemy tutaj kilka strzałów w 10 jeśli chodzi o kolory jasne. Za torebkę trzeba zapłacić ok. 99,99zł, tunika to koszt ok. 69,99zł i dopełniająca stylizacji bransoletka za 39,99zł. Jak widzisz Mohito nie proponuje śnieżnej bieli, jasne kolory modne są tutaj jakby przyprószone!

TOP SECRET

Top Secret słynie z takich krojów. Na kolażu widzimy spodnie materiałowe lekko rozszerzane ku dołowi za 139,99zł, cienki sweterek w kropeczki za 99,99zł, bransoletkę imitującą skórę za 19,99zł oraz żakiet za 139,99zł. Ten styl bardzo przypadł Nam do gustu – modne ubrania charakteryzują się prostotą i elegancją…

NEW LOOK

Ostatnie propozycje to znana i lubiana marka New Look, a wśród nich znajdziesz np. koronkową, dziewczęcą sukienkę za 50zł!!!, szpilki z cekinami za 135zł, torebka plecak za 100zł oraz koszulowa bluzka za 75zł.

W każdej sieciówce znajdziecie jakieś fajne , jasne ubrania. Na wiosnę warto je nosić, bo wygląda się wtedy świeżo i nowocześnie, dodatkowo – biel mocno odchudza i odmładza, także nawet zwykły T-shirt może poprawić humor zepsuty przez zimową aurę!