To już oficjalnie! Aktorka znana większej publiczności z roli Magdy w serialu ,,Na Wspólnej” (niestety już niedługo, bo Magda zginie w wypadku samochodowym) oraz Włodzimierz Matuszak grający rolę proboszcza w serialu ,,Plebania” są razem!

Czy ten związek ma szanse? Karolina Nolbrzak ma 32 lata, a jej ukochany aż 66! To aż 34 lata różnicy między zakochanymi. Dla Karoliny Włodzimierz zrezygnował z życia rodzinnego i już razem zamieszkali. Włodzimierz podjął się wychowania dziecka Karoliny z poprzedniego związku! O wszystkich tych rewelacjach poinformował niedawno tygodnik ,,Na Żywo”

kontrowersyjna para

Co myślimy o takiej różnicy wieku między ukochanymi? Czy to prawdziwa miłość, czy tylko kontrowersyjna para stworzona na potrzeby większej popularności?

KIM JEST KAROLINA?

Przez krytyków uznawana za jedną z bardziej utalentowanych aktorek młodego pokolenia. Ukończyła Szkołę Teatralną w Warszawie, a urodziła się i wychowała w Gdyni. Aktorka ma już dość duże dziecko, a związek ze starszym aktorem na pewno wyjdzie jej na dobre, bo starszy facet może wiele zaoferować…

związek ze starszym facetem

Aktorka grała już epizody w różnych serialach, ale najlepiej kojarzymy ją z ,,Plebanii” i ,,Na Wspólnej”. Nudziara musi przyznać, że lubi postać Magdy w ,,Na Wspólnej” i szkoda, że aktorka zostanie niebawem uśmiercona….

Związek ze starszym facetem. WARTO?

Czy warto wiązać się z dużo starszym facetem? Są i wady i zalety takiego związku,  to kwestia bardzo indywidualna, zależy czego szukasz, czy jesteś gotowa zaakceptować jego dzieci (a on Twoje jesli je posiadasz), czy przypadkiem przez Ciebie ktoś trzeci nie ucierpi.

Nolbrzak

Fora internetowe aż wrzą od negatywnych komentarzy pod adresem Karoliny Nolbrzak i Włodzimierza Matuszaka, ale czy słusznie? Nie znamy do końca ich sytuacji prywatnej (bo sami o niej nie mówią)…

Zanim źle ocenisz, czy ta kontrowersyjna para faktycznie źle postępuje, może lepiej dać im szansę…Prawdziwa miłość na pewno przetrwa próbę czasu, nawet jeśli Karolina jest młodsza od córki Włodzimierza o 8 lat!

Co myślisz? Czy ta kontrowersyjna para ma szanse na udany związek?