I znów szykuje się na wściekłą rewolucję, bo w tym sezonie stawiamy na żywe i soczyste kolorki, a jednym z nich będzie…chabrowy, czyli inaczej głęboki niebieski, który pięknie odbija światło.

Czy kolor niebieski pasuje każdej dziewczynie? Praktycznie TAK! Kolor chabrowy pięknie odbija głębię spojrzenia niebieskookich dziewczyn, u brunetek uwydatnia rysy twarzy, a u rudych ładnie współgra z zieleniami.

Na co więc czekasz? Dzisiejszą bohaterką będzie niebieska sukienka i to nie byle jaka bo koronkowa sukienka!

Kasia Cichopek to wie!

Taka koronkowa sukienka w odcieniu chabrowym wpadła w oko Kasi Cichopek, która założyła ją na jedną z warszawskich gal od razu po ciąży. To bardzo dobry wybór, bo sukienka Kasi Cichopek fajnie podkreśliła kobiece kształty, ale również ukryła co nieco. Wiele kobiet w ciąży decyduje się właśnie na koronkową sukienkę, która ma zdolności maskujące (np. Scarlett Johanson ostatnio pojawia się w ciąży właśnie w koronkowych kreacjach!)

koronkowa sukienka

Kasia Cichopek po porodzie fot. KAPiF

Jak zauważyłaś sukienka Kasi Cichopek składa się z dwóch warstw. Jest tutaj warstwa kryjąca i później dopiero koronka – to spowodowało, że sukienka prezentuje się bardzo elegancko i nie wyzywająco. Kasia dobrała do kreacji srebrną torebkę, co się chwali bo chabrowy lubi się ze srebrem. Nudziara zastanowiła by się nad wyborem butów, bo mimo, że aktorka zdecydowała się na bardzo modne buty z ostrymi noskami i przezroczystym bokiem, to nie do końca pasują to tego rodzaju tkaniny. Co o tym sądzisz?

Gdzie taką dostać?

Jak wyglądała Kasia Cichopek w swojej koronkowej sukieneczce i gdzie można dostać podobny model? Ile to będzie kosztowało i jakie dodatki do koronki, która sama z siebie jest materiałem dość strojnym wybrać? Kolor chabrowy będzie rządził tym sezonem, dlatego znajdziesz go w większości sieciówek. Nudziarze szczególnie wpadła w oko:

 modna sukienka

 Chabrowa sukienka/mat.prasowe ASOS

niebieska sukienka

Koronkowa sukienka/mat.prasowe ASOS

koronkowa sukienka

 Niebieska sukieneczka – śliczna!/mat.prasowe ASOS

Wszystkie prezentowane modele kupisz w sklepie ASOS i kosztują ok. 150-180zł z przesyłką. Ależ nudziara ma ochotę na taką chabrową piękność!