Afrykańskie upały już do nas pukają i czy to na działce, czy za granicą każda Kobieta musi mieć kostium kąpielowy, w którym czuje się dobrze i wygodnie. Jeśli szukasz odpowiedniego stroju kąpielowego to zajrzyj do ASOS, bo mają tam najnowsze trendy w modzie!

Kostium kąpielowy ASOS HIT! Kostiumy mają oryginalną górę

W tym sezonie wsiadamy w machinę czasu! Do łask powracają tzw. hawajskie bikini, czyli bez ramiączek, które były już kiedyś modne. Nadal obowiązującym trendem są klasyczne majteczki! Głęboko wcięte, lub o zgrozo! stringi lepiej nosić jako bieliznę (jeśli takie są Twoje preferencje bieliźniarskie). Wracając do tematu – kostiumy kąpielowe będą kolorowe i radosne. Widać inspiracje printami zwierzęcymi, zeberka i tygrysek jako mieszany wzór? Czemu nie! Motywy safari będą faktycznie mocno ze sobą zmiksowane, co nada lekkości i pozbawi kiczu Twój modny kostium kąpielowy ASOS za ok. 100zł:

ASOS stawia na kolor, kolekcja Garden to kwieciste bikini lub symetryczne, kolorowe wzornictwo. Te dwa stroje kąpielowe to faworyty F&Ls, dzięki multi kolorom będą pasowały zarówno blondynkom jak i dziewczynom o innym kolorze włosów. Kostium kąpielowy ASOS zestawiaj z kwiatami we włosach!

Nudziara.pl szukała długo idealnej oferty kostiumów wakacyjnych i znalazła ten najbardziej zgodny z trendami największych domów mody, ale również w atrakcyjnej cenie i świetnie prezentujący się na żywo! To stroje kąpielowe z ASOS, które są i kolorowe, i bez ramiączek i co najważniejsze z dodatkiem strechu (góra będzie dzięki temu dobrze przylegała do ciała), bo faktycznie czy to w sukienkach, czy w stanikach bez ramiączek my Kobiety dostrzegamy duży problem – opadanie i ciągłe podciąganie ubrania, co doprowadza do szału, czujemy się wtedy mało komfortowo!

Róż z pełnymi majteczkami to powrót do lat 70. w USA, kostium kąpielowy ASOS motyw krokodyla wygląda wakacyjnie i bardzo TRENDY!

Zaletą tzw. hawajskiego bikini (czyli stanika bez ramiączek) jest również równomierne opalanie ramion, już nie będzie odbitych ramiączek – co nieciekawie wygląda. Podczas opalania pamiętaj, aby nie opalać góry nago (przynajmniej nie długo)!