Nudziara radzi co by tu można sprezentować komuś bliskiemu na Święta…Jeśli ktoś naprawdę lubi gotować i eksperymentować w kuchni to możesz podarować mu coś co wzbogaci jego przepisy kulinarne. Książka kucharska to zawsze dobry pomysł dla kogoś kto spędza w kuchni dużo czasu i to nie z przymusu!

Prześwietlenie najnowszych książek o gotowaniu dało rezultat w trzech tytułach, które warto przewertować. Panie znane z programów kulinarnych wzięły się za pisanie i rezultaty zaraz zostaną zaprezentowane! WARTO skusić się na sławne nazwisko? Gessler, Ritz, czy Starmach? Wszystkie Panie znane z programu Master Chef i wszystkie mają niezłe parcie na gotowanie na ekranie!

[dropcap_green]1 [/dropcap_green] PYSZNE 25, autorka: ANNA STARMACH

Autorką poradnika kulinarnego pt. Pyszne 25 jest Anna Starmach, która ukończyła prestiżową szkołę kulinarną Le Cordon Bleu. Jest jurorką programu MasterChef w TVN. Prowadzi także własny program telewizyjny pt. Pyszne 25. 

pyszne 25

Pyszne 25/ www.ksiegarniakobiet.pl

Z książki tej, dowiesz się jak w ciągu 25 minut, za sumę nie większą niż 25 złotych przygotować smaczne i wykwintne potrawy. Książka zawiera 70 przepisów potraw i 16 praktycznych porad. Do każdego przepisu dołączono kolorowe zdjęcie wykonanej potrawy.

[dropcap_green] 2 [/dropcap_green] SMACZNA POLSKA, autorka: MAGDA GESSLER

 Magda Gessler  jest autorką książki kucharskiej, w której znajdują się przepisy kulinarne charakterystyczne dla poszczególnych regionów Polski. Dodatkowo Autorka opisuje najlepsze produkty spożywcze wytwarzane w danym regionie.

książka o gotowaniu

Smaczna Polska/www.ksiegarniakobiet.pl

Książka Magdy Gessler to oryginalne autorskie przepisy inspirowane tradycyjną kuchnią i lokalnymi specjałami. Przejrzysty podział na regiony pozwoli Wam wzbogacić wycieczki po Polsce o nowe doznania kulinarne, a rady autorki odmienią Waszą kuchnię na co dzień. Czy sięgniecie po produkty rekomendowane w książce, czy zastąpicie je dostępnymi lokalnie zamiennikami. Wasze gotowanie z pewnością zachwyci najbliższych.

[dropcap_green] 3 [/dropcap_green] DOM PEŁEN SMAKÓW, autorka: BASIA RITZ

Klasyczne przepisy według zwyciężczynie Master Chefa. Sama Ania Starmach przyznała, że książka Dom Pełen Smaków jest warta polecenia i przeniesie nas w inny wymiar gotowania. Ta książka o gotowaniu to nie tylko pyszne przepisy, ale też wspomnienia Basi Ritz o swoich mistrzach i mistrzyniach w gotowaniu.

książki o gotowaniu

Dom Pełen Smaków/www.ksiegarniakobiet.pl

Książka o gotowaniu Basi zachwyci nawet wymagających, znajdziesz tutaj nawet przepisy na starodawne konfitury! 70 pachnących przepisów kulinarnych!

Znasz jakieś dobre książki o gotowaniu? Co mogłabyś polecić początkującym Paniom Domu?