Te perfumy można kochać lub nienawidzić, jedne z Was będą oczarowane, bo Lolita Lempicka przenosi nas w Krainę Czarów nie tylko mocnymi zapachami, ale również cudownymi kształtami buteleczek, inne Kobiety niestety mogą się słodko rozczarować, bo perfumy od Lolity Lempickiej mają upajający charakter…

Dzisiejszym naszym kandydatem do tytułu zniewalającego wabika na mężczyzn jest zapach od  francuskiej projektantki mody z lat 70tych Lolity Lempickiej, która swoją kontrowersją i nieprzeciętnym stylem rozpalała serca wielu oficerów. Zapach nazywa się po prostu L de Lolita…

Zapach

Perfumy L de Lolita Lempicka to zdecydowanie mocne wejście, dzikość połączona z kobiecością i pięknem, w słodko-gorzkiej oprawie zapachowej. Z nut zapachowych znajdziecie tutaj gorzką pomarańczę, kwiat nieśmiertelnika, cynamon, bergamotkę, akord drzewny i słoneczny. Szczególnie wyróżnia się wanilia i piżmo, które odczujesz nawet jeśli nie jesteś obeznana w perfumach. Zapach jest zdecydowany, bardzo wyrazisty, dla niektórych lekko duszący, może Cię uwieść, ale może też odtrącić już po pierwszych nutach. Z godziny na godzinę zapach zmienia się na kobiecym ciele, najpierw jest intensywny, żeby później przejść w słodkawy powiew, oryginalny i erotyczny.

Trwałość

Zapach utrzymuje się na ciele dość długo, na ubraniach czuć go na drugi dzień. Niektóre kobiety przestają go czuć po jakiś 3, 4 godzinach, ale nie znaczy to, że zapach uleciał:), po prostu nasze noski przyzwyczajają się szybko i później my siebie nie czujemy, ale inni nas tak:)

Buteleczka

Każde perfumy od Lempickiej przenoszą nas w bajkową krainę o innym motywie przewodnim. L de Lolita to morskie fale zamknięte w buteleczce w kształcie błękitnego serduszka, które również ma lekko falujący kształt. Na sercu utkana jest maleńka sieć ze złotych nitek tuż przy samym otwarciu oraz przypięta literka L. Ogólnie motyw tkanego złota z białymi perełkami przypomina ten z jajek Faberge. Kryształowo-złoty korek dopełnia kompozycji. Flakonik jest subtelny, kształt mieści się w dłoni.

Cena

Jak na perfumy z tak górnej półki cena prezentuje się coraz atrakcyjniej. Za 80 ml wody perfumowanej Lolity trzeba wydać ok 120zł (perfumerie internetowe), a więc mniejsze buteleczki będą jeszcze tańsze!

Okazje

L de Lolita wspaniale pasuje na romantyczne spotkania, randki, chwile uniesień. Jest również słodkim dopełnieniem Twojej sukienki wieczorem. Pasuje na uroczystości oficjalne, a kobiety zakochane w L zakładają zapach również do pracy.

Kobieca porada

Nie kupujcie L de Lolita w ciemno, to jeden z tych mocnych i bardzo charakterystycznych, więc lepiej powąchać niż macie wydać swoje ciężko zarobione pieniążki i żałować. Nas zapach uwodzi od wielu lat i z chęcią sięgamy po niego dość często.