Gwyneth Paltrow to świetna aktorka i bardzo skromna Kobieta, w zimie piękna Gwyneth rozpoczęła współpracę ze słynną marką LONDON Butter, produkującą wodoodporne lakiery do paznokci o bajecznych kolorach, trochę przypominających nam dzieciństwo. Co powstało ze współpracy najlepszej przyjaciółki Beyonce i marki, która podbija serca Brytyjek i Amerykanek? Trzy cudowne lakiery do paznokci!

Butter jest marką bardzo popularną w Wielkiej Brytanii, przyznajemy, że lakiery do paznokci z ich linii są niesamowite, długo się trzymają i pięknie błyszczą, nie wymagają ochronnego płaszczyka, bo są to lakiery wodoodporne. Gwyneth Partlow i jej własne imperium kosmetyczne Goop już od jakiegoś czasu współpracuje z Butter London. Dziećmi tej współpracy jest seria pastelowych lakierów do paznokci! Ta malutka seria 3 lakierów to nasze faworyty kolorystyczne na wiosnę 2013:

Ciekawe jesteśmy, który lakier do paznokci jest Twoim faworytem? Te trzy kolory to najmodniejsze kolory paznokci w nadchodzącym sezonie: jasno niebieski (pod światło przypominający miętowy), kanarkowy oraz cukierkowy róż. Dorzuć do tego skórę z ćwiekami, spódniczkę i długie kolczyki, już sobie wyobrażasz to? Te kolory uwodzą,bardzo trendy i można na ich punkcie oszaleć!

Lakiery pastelowemało inwazyjne, pamiętaj, że w tym sezonie nie musisz dobierać odpowiedniego stroju do lakieru, im bardziej kolorowo i dziewczęco, tym lepiej, stąd każda pastelowa buteleczka będzie Ci pasowała! Ostatnio pojawił się również trend, że lakier do paznokci dopasowujemy do swojej karnacji i tak blondynki stawiają na pastele, a brunetki na bardziej zdecydowane kolorki, rudowłose koleżanki powinny celować w brązy i złoto. Ale przecież można chyba odrobinę zaszaleć!