Słyszałyście kiedyś o firmie O.P.I? Może kiedyś zdarzyło Wam się podejrzeć jakimi lakierami kosmetyczki nakładają kolor na Wasze paznokcie. Te dobre salony używają marki O.P.I. ponieważ lakiery do paznokci mają niesamowite palety kolorów, bardzo długo się trzymają, w zależności od upodobań mogą błyszczeć lub być matowe i co ważne robią duże wrażenie na paznokciach…

Firma O.P.I tworzy wspaniałe, kolorowe i tematyczne kolekcje lakierów do paznokci z różnych okazji. Ostatnio można nabyć lakiery do paznokci z limitowanej kolekcji Skyfall z Jamesa Bonda, w której znalazło się 12 fantastycznych kolorów emalii. W kolekcjach O.P.I. potocznie, przez fanki zwanych opikami:) znajdują się tak bajeczne kolory, że inne firmy mogą im tylko pozazdrościć. Lakier musi być trwały i pasować do naszego charakteru, dlatego lakier do paznokci z kolekcji O.P.I jest tym, czego nowoczesna kobieta poszukuje!

Znajdziesz tutaj wspaniałych kolorów lakierów do paznokci. Szczególnie polecamy lakiery do paznokci z kolekcje OPI:

1. Espana

2. Holandia

3. Glam Slam

4. Teksas

5. Pink

6. Skyfall

Nudziara musi zaznaczyć, że opiki nie należą niestety do najtańszych produktów, chyba z racji ich trwałości – za buteleczkę lakieru O.P.I trzeba zapłacić w okolicach 70-80zł za buteleczkę, chociaż trzeba czyhać na promocje lub wyprzedaże w necie, bo można je nabyć czasem już a 25 zł!

Lakiery do paznokci O.P.I świetnie sprzedają się na zachodzie, firma zyskała międzynarodowy prestiż i pewnie stąd taki poziom. Lakiery polecane nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych. Chodzisz często na basen? A może wyjeżdżasz w interesach i nie masz wystarczająco dużo czasu dla siebie? Lakiery do paznokci opi to w takim razie świetny wybór właśnie dla Ciebie!