Miałaś kiedyś tipsy? A może nadal je lubisz? Jednym z najchętniej wybieranych wzorków do tipsów jest folia, pazurki pięknie wtedy lśnią, wyglądają bardzo elegancko. Niestety, folię trzeba wtapiać w tipsa. Do dziś! Lakiery do paznokci Revlon Nail Art Moon Candy…

…przeznaczone są dla każdego pazurka, naturalnego i tipsa, wyglądają jak wtopiona folia, są genialne i co ważne Revlon proponuje bardzo szeroki wybór tych magicznych lakierów do paznokci, bardzo glamour i zdecydowanie pasujących do zbliżającej się, sylwestrowej aury…

Lakiery Revlon Moon Candy są bardzo fajnie przemyślane, każdy kompakt ma w sobie tak naprawdę dwa lakiery, z jednej strony lakier do paznokci kolorowy z Revlona, odpowiednio dobrany do folii, z drugiej strony przezroczysty lakier z drobinkami pociętej folii dopasowanej dokładnie do proponowanego przez Revlon koloru. Oczywiście zawsze możecie same dopasować inny kolor lakieru do paznokci do proponowanej folii. Wzorki na paznokcie wyglądają zjawiskowo!

W całej kolekcji wiele niesamowitych kompaktów, lakiery do paznokci są bardzo wytrzymałe!

Ile to kosztuje?

Koszt kompaktu składającego się z dwóch lakierów to ok. 26zł.

Gdzie kupić?

Niestety Kobitki mieszkające w Polsce będą miały problem, bo w sklepach stacjonarnych ich nie ma, ale w internecie jak najbardziej można je spotkać, szczególnie na stronach zagranicznych!

Do czego pasuje?

Takie lakiery pasują i do stylizacji typowo wieczorowych i do zwykłych, dziennych do pracy. Z racji tego, że te niezwykłe lakiery do paznokci są bardzo trwałe z powodzeniem możesz nosić je kilkanaście dni, aż do odrostu! Tipsy to bardzo fajna sprawa, ale są faktycznie trudne do utrzymania, zarówno dla kobiet pracujących zawodowo, jak i tych w domu. To ciekawa alternatywa, którą już pokochały Amerykanki, produkty były bowiem testowo wprowadzane właśnie na rynku amerykańskim. Po Amerykankach przyszedł czas na brytyjki i tak ta folia na paznokcie zyskała dużą popularność w Europie!

Nudzi@ra jest ciekawa jakie lakiery do paznokci podobają sie Tobie? A może wolisz wizytę u kosmetyczki i zakładanie tipsów?