Kultowe perfumy Laury Biagotti Laura podbiją serca młodszych dziewczyn, a w starszych wzbudzą prawdopodobnie wspomnienia, bo Laura Biagotti była kiedyś dość popularnym zapachem. Dzisiaj wraca do łask, jak i wszystko, woń Laury również zatacza koło. Ten włoski zapach jest elegancki, subtelny, dziewczęcy, aromatyczny, bezpretensjonalny…Ile kosztuje i jak wygląda? Która sławna osoba używa tych niewinnych i zarazem kobiecych perfum?

Ach jak pięknie pachnie! Nudziar.pl uwielbia Laurę Biagotti z kultowej linii Laura. Zapach jest tak charakterystyczny, piękny i subtelny, ma w sobie nutkę niewinności i spodoba się kobietom, które chcą ładnie i nieinwazyjnie pachnieć w pracy lub przy wieczornej kolacji z mężem, czy partnerem. W skład perfum wchodzą:  śliwka, liczi, arbuz, brzoskwinia, frezja, fiołek, orris, drzewo sandałowe, wanilia i wetiweria. To połączenie daje magicznie wyjątkowy zapach, który dla niektórych kobiet jest zapachem dawnych lat, dorastania dzieci, innych niż teraz czasów w Polsce. Zapach jest bowiem na polskim rynku przez kilka dobrych lat i dla niektórych babeczek były to pierwsze, dorosłe perfumy. Z ciekawostek, perfum używa gwiazda Hollywood Katie Holmes!

Zapach nie należy to tych, które będziesz używała bez przerwy, to raczej woń bardziej okazjonalna, ale sentymentalne Panie zdecydowanie będą chciały sobie przypomnieć ten bezpieczny i dziewczęcy zapach. Zresztą, młodsze kobietki też mogą się na niego zdecydować, bo jest charakterystyczny, ale nie mdły. Woda perfumowana trzyma się zdecydowanie dłużej niż woda toaletowa.

Niektóre dziewczyny twierdzą, że idealnie nadaje się w dzień ślubu, z racji przewagi niewinności nad drapieżnością. To po prostu ładne i przyjemne perfumy w kobiecej i równie subtelnej jak woń buteleczce. Bardzo klasyczna, symetryczna, przypomina wazonik na kwiaty, nawet napis na buteleczce jest bardzo elegancki. Buteleczka mała, mieści się nawet w kopertówce.

Cena perfum zależy od rodzaju. EDP (woda toaletowa) kosztuje od 110 zł (za 50 ml), woda perfumowana od 180zł (za 50 ml)

nudziara.pl poleca!