Pamiętacie znak rozpoznawalny Johna Lennona? Okulary z zupełnie okrągłymi oprawkami?. W latach 60. był to niekwestionowany HIT, noszony zarówno przez kobiety jak i mężczyzn. Dzisiaj, szczególnie na ostatnich pokazach mody w Paryżu, zaprezentowano lenonki w nowym wydaniu…

Okrągłe oprawki pozostają, ale okulary nie są już tak klasyczne jak 50 lat temu. Przede wszystkim lenonki będą tryskały kolorami lub motywami zwierzęcymi i tak, bardzo popularne będą lenonki koloru niebieskiego, bordowego, jak również te we wzory tygrysie i lamparcie.

Dodatkową atrakcją będzie również kolorowy kolor szkiełek, lekko przyciemnianych. Takie okulary to prawdziwy HIT i mamy nadzieję, że to nie tylko przejściowa jesienna fanaberia projektantów, ale zagości z nami na wiosnę 2013r., bo lenonki to symbol intelektualizmu i modowy fenomen. Gdzie dostanę lenonki i w jakiej cenie w tym sezonie?

River Island:

1. Okulary lenonki z motywem czarno-żółtym, afrykańskim, przydymione szkło

2. Landrynkowe lenonki z kolorowymi szkłami

3. Kremowe, z ciemnymi szkłami

Dostanie je za ok. 150zł

ASOS:

1. Niebieskie z różowymi szkiełkami

2. Odwrócone (ale dobrze patrzycie – tak się je właśnie zakłada)

3. W środku – lenonki z motywem tygrysim HIT!

4. Żółte szkła z przeźroczystymi oprawkami

5. Pomarańczowe z dodatkiem kremu

Dostaniecie je od 200zł wzwyż

TOP SHOP

1. Klasyczne, czarne lenonki z okrągłymi szkłami

2. Różowa landrynka

3. Filetowe lenonki , z większymi szkłami

Od 150zł wzwyż

Pamiętajcie dziewczyny, że takie modne okulary pasują zarówno do płaszcza, pikowanej kurtki jak i peleryny, są więc dość uniwersalnym towarem i ładnie prezentują się w jesienne szarugi na Waszych noskach:) Jeśli ceny przedstawionych są zbyt wygórowane (faktycznie to dużo jak na zwykłe okulary) to poszukajcie w sklepach ze sztuczną biżuteria, też powinni je mieć:)

Lenonki są obecnie bardzo popularne w Londynie i na terenie Kandy, szał na nie zapączątkowały blogerki modowe, które proponowały do stylizacji właśnie tego typu modne okulary, a że Brytyjki kochają portale modowe szybko zauważyły zbliżający się z USA trend. Nudzi@ra jest ciekawa czy lenonki spodobają się Polkom i na dobre zadomowią się w naszych sklepach?