No, no! Szykuje się ktoś na miarę Ewki Chodakowskiej, a może i wyżej?

Anna Lewandowska, żona Roberta Lewandowskiego coraz chętniej naucza swoje ,,followerki” na portalach społecznościowych jak powinny się odżywiać, żeby wyglądać i czuć się zdrowo (tak jak ona?). Lewandowska ma w sumie powody, aby nauczać o stylu żywienia, bo…

Mądra i piękna?

Wiedzy z zakresu zdrowego żywienia nie można jej w sumie odmówić, Lewandowska ma tytuł magistra (czym nie zapomniała się pochwalić u Kuby Wojewódzkiego), robi również kolejne kursy z zakresu zdrowego odżywiania. Anna potrafi przenieść teorię na praktykę i na swoich kontach społecznościowych chwali się kolejnymi, zdrowymi potrawami jakie udało jej się przyrządzić. Co w jadłospisie pani Lewandowskiej? Zobaczmy:

Anna Lewandowska

Co radzi Ania Lewandowska, żeby TAK wyglądać? Zostanie nową trenerką Polek dzięki takiej figurze?

Ania Lewandowska

Koktajl z aceroli, soku z żurawiny i świeżych jabłek. Anna podkreśla, że napój nie  zawiera nabiału.

2

Śniadanie Ani, czyli pudding CHIA z sokiem z agawy

3

A tak wygląda już obiad, pieczona papryka z serem kozim, frytki pieczone z batatów i mnóstwo przypraw: bazylia, sól morska, czarny pieprz, czosnek, oregano i inne. Ania robi to wszystko sama!

żona Lewandowskiego

Żona Lewego nie wstydzi się pokazywać na fotkach bez make-upu. Tym razem przygotowuje Wigilię.

Coraz modniej…

Lewandowska dopiero się rozkręca, bo staje się nie tylko ekspertką od zdrowego żywienia i fitness, ale również jej stylizacje zasługują na pochwałę. Lubi długie, galowe suknie, prezentuje się w nich znakomicie, bo ma szczupłą figurę.

a

fot. KAPiF

Nudziara zauważyła słabość do skórzanych kurtek i w ogóle do skórzanych dodatków. Anna Lewandowska regularnie chwali się również swoim czytelniczkom ze stylizacji jakie przywdziewa na stołeczne eventy.

5

Na Gali Mistrzów Sportu reprezentowała męża, odbierała za niego nagrodę. Pochwaliła się swoją stylizacją, piękna biała sukienka bardzo ładnie kontrastuje z ciemnym i grubym warkoczem. 

6

A tutaj razem z mężem postanowili pożyczyć czytelnikom szczęśliwego, nowego roku. Ania ma na sobie małą, czarną rozkloszowaną sukienkę i zamszowe botki, do tego obszerną kolię.
fot. Instagram healthyplanbyann

7

Róże Gali, czyli jedno z pierwszych dużych wystąpień jako żona Roberta Lewandowskiego. Anna lubi długie sukienki, ta ma dodatkową baskinkę, która podkreśliła talię.

Podoba Ci się jej styl? Chciałabyś dołączyć do fanek Ani Lewandowskiej i realizować jej Healthy Plan?

fot. Instagram healthyplanbyann