Co to są lordsy i dlaczego nagle wybuchł taki szał na te proste buty? Wiesz, że w dawnych czasach podobnie wyglądały szlacheckie kapcie do spania? Nie dziwne więc, że często lordsy nazywa się slippersami. Ćwieki to coś obowiązkowego przy lordsach, chociaż zdarzają się też gładkie egzemplarze! Buty wyjęte z Królewskich Dworów…

Co to właściwie za buty?

…to właśnie niepowtarzalne lordsy. Taki krój był głównie domeną mężczyzn, kobiety nie chodziły w slippersach, teraz jest na odwrót: lordsy to typowo kobiece płaskie buty z  ćwiekami, bardzo komfortowe i wygodne, bo na zupełnie płaskiej podeszwie, ciekawy wygląd i coś dystyngowanego sprawiają, że zobaczysz je na wystawach od Venezi, czy Wojasa po tańsze modele również fascynujące!

Wszystkie fqntastyczne lordsy możesz kupić w DeeZee i można je nabyć ok 59,00zł do 69,00zł także cena bardzo przyzwoita. Zauważ, że każdy model ma różne rodzaje  ćwieków, te najbardziej klasyczne ćwieki to takie, które występują przy bransoletkach tzw. pieszczochach i przypominają ostre kolce, ale pojawiają się również ćwieki okrągłe (jety), a nawet ćwieki w kształcie czaszek!

Komu to pasuje?

Lordsy to buty damskie bardzo trendy i do odpowiednio dobranej stylizacji będą pasować nawet Kobietkom 45+, docelową grupą jest tutaj 16-26.

Z czym to zestawiać?

Lordsy lubią prosty styl, nie zakładaj ich raczej do eleganckiej spódnicy tylko dlatego, że mają srebrne ćwieki, te damskie buty lubią się z kolorowymi spodniami zwężanymi ku dołowi, które w sezonie wiosna lato 2013 można kupić w bardzo atrakcyjnych cenach w Orsay’u! Same w sobie są bardzo kontrowersyjne stąd zakładaj do nich raczej proste topy (mile widziane nadruki) no i wszystko w stylu DENIM, czyli jeasnowe spodnie, koszule, kamizelki, a nawet dodatki. Nie przesadzaj również z biżuterią, lordsy są bardzo strojne same w sobie. Możesz pozwolić sobie natomiast na czadowy kapelusz i duże okulary przeciwsłoneczne. Lordsy lubią też frędzelki, a więc możesz wyciągnąć starą torebkę po babci, czy mamie w stylu kowbojskim!