lordsyLubisz ostre stylizacje? Wykorzystujesz czasem motyw zwierzęcy? Dzisiaj pokażemy zestaw modnych ciuchów ze słynnej angielskiej sieciówki LAVISHALICE, którą charakteryzuje szalony styl, po który często sięgają angielskie gwiazdy. Buciki typu lordsy robią furorę za granicą, dzisiaj w odsłonie dzikiej połączonej ze skórą, czaszką i krzyżem – brzmi odważnie? Przekonaj się sama:

W stylu brytyjskiej ulicy:

 stylizacjasobotniawww.lavishalice.com

Taki styl Brytyjki chętnie zakładają, bo jest wygodny i nawiązuje do tego co teraz najmodniejsze: element czaszki (na skórzanej torebce), lordsy z ćwiekami, czyli coś w rodzaju mokasyn, tylko bardziej zakryte i płaskie z motywem zwierzęcym, motyw krzyża na łańcuszku, modny materiał skórzany z którego wykonana jest kurtka i oczywiście nie może zabraknąć rurek – te wszystkie elementy to kwintesencja tego co jest teraz glamour! Przedstawiony zestaw to następujące modne ciuchy i ich ceny:

1. Złoty łańcuch z krzyżami – 150zł

2. Lordsy z ćwiekami panterki – 60zł

3. Spodnie rurki damskie – 90zł

4. Damska skórzana kurtka z podniesionymi ramionami – 115zł

5. Skórzana kopertówka z czaszką – 105zł

Lordsy z ćwiekami to świetny wybór, ale ryzykowny jak dla niektórych, więc proponujemy alternatywę: do tego rodzaju stylizacji pasować będą również biker boots, czyli ciężkie buciory rodem z amerykańskich filmów np.:

butywww.newlook.com

Biker boots, czarne z ćwiekami, 295zł

fashion

www.fashionandlifestyle.pl poleca!