Magda Szejbal wraca do polskich mediów, a tym razem za sprawą swojego udziału w serialu Przepis na Życie! Kogo zagra Magda? Jak wyglądała na ramówce TVP i czy stylizacja ze stroją, złotą spódnicą pasuje tak drobnej Kobiecie?

O Magdalenie Szejbal zrobiło się bardzo głośno dzięki jej udziałowi w serialu Polsatu ,,Szpilki na Giewoncie. Magda zagrała tam rodowitą Warszawiankę Ewę Drawką, która została rzucona na głębokie wody pracy w Zakopanem. Magda Szejbal radziła sobie z rolą świetnie, otrzymała nawet nominację do Telekamery w 2011 roku właśnie za rolę panny Drawskie, zyskała ogromną popularność, Szpili na Giewoncie okazały się jednym z największych HITÓw Polsatu, aż tu nagle Ewa Drawska zniknęła ze Szpilek…Media rozpisywały się na temat rzekomej rezygnacji stacji z Magdy, jako że aktorka żądała bardzo wysokich stawek finansowych, w odpowiedzi Magda m.in. na łamach gazety Flesz oskarżała producentów ,,Szpilek na Giewoncie” o to, iż ,,próbowano ją zastraszyć i że jest na czarnej liście”. W efekcie finalnym sprawa znalazła się w sądzie, gdyż obie strony mocno stoją przy swoim.

Ramówka jesienna TVP

Magdalena Szejbal/Ramówka TVP 2013/KAPiF

Konflikt z Polsatem zbiegł się z dobrym dla Magdaleny Szejbal czasem – oczekiwała właśnie swojego pierwszego dziecka, z rodowitym mieszkańcem Zakopanego, którego poznała waśnie na planie ,,Szpilek na Giewoncie”. Po macierzyńskim Magda Szejbal wraca do Telewizji i jak widać znalazła pracę, aż w dwóch stacjach: TVP i TVN. Nudziara szczególnie czeka na ,,Przepis na życie” z udziałem aktorki.

Jak Magdalena Szejbal prezentowała się na ramówce TVP?

Nudzi@ra jest miło zaskoczona! Styl Magdy Szejbal bywa bardzo nieprzewidywalny, kolorowy, lekko szalony, ale tym razem aktorka błyszczała na gali jak mało która gwiazda! Miała na sobie srebrną, MAXI spódnicę od Joanny Klimas, która zrobiła furorę na ramówce, a do tego skórzaną kamizelkę i elegancki a la żakiecik – bardzo stylowo! Ta stylizacja udowadnia, że nawet tak drobnej Kobiecie jaką jest Magdalena Szejbal pasuje MAXI spódnica, wystarczy lekko ,,osłabić” górę np. kamizelkowatą bluzką. Brawo