Kobiety w ciąży zmieniają styl ubierania się, często ukrywamy brzuszek, próbujemy go zamaskować, wstydzimy się swoich krągłości i po kilku miesiącach nie mamy co na siebie włożyć, bo jesteśmy ZA duże…Małgorzata Socha postanowiła pokazać, że w ciąży też można wyglądać glamour! Jak ona to robi?

Małgorzata Socha w ciąży przeczy wszystkim stereotypom o przyszłych mamach! Jest bardzo aktywna, pojawia się czerwonych dywanach, uczestniczy w akcjach charytatywnych i mimo zaawansowanej już ciąży, nadal ma pełen makijaż, dopasowane ubrania ciążowe i buty na obcasie! Wielu projektantów tak zafascynowało się Małgorzatą i jej podejściem, że szyją specjalnie dla Niej ciążowe ubrania!

 

Nie rezygnowała z ulubionych, ołówkowych sukienek w odcieniach kremu i beżu

Jaki jest styl Małgorzaty Sochy w ciąży?

Kobiecy, ale wygodny. Widać, iż aktorka ma pełną świadomość zmieniającego się ciała i dzięki temu ubrania ciążowe Małgorzaty Sochy nie pękają w szwach, ale są wyjątkowo seksownie dopasowane. Małgorzata Socha w ciąży wybiera soczyste kolory. Często pojawia się w długaśnych, przewiewnych amarantowych sukienkach, lubi również kolor morski i turkusowy, zgniłą zieleń, krwistą czerwień i biel, która jest jej ukochanym kolorem. HITEM ciążowym według Małgosi Sochy jest na pewno sukienka, to właśnie w nich pokazuje się najczęściej!

 

W amarantowej sukience projektu Agnieszki Maciejak zrobiła furorę na gali Kobiety Dekady Glamour

W internecie pojawiają się komentarze, że szpilki w ciąży to zły wybór, ale Małgrzata Socha zakłada modne szpilki w kolorze nude lub seledynowym i pokazuje, że można! Na co dzień aktorka wskakuje w modne balerinki, czy lordsy. Zauważyłyśmy, że obcasik nie jest niebotyczny, ale średni i prawdopodobnie nie sprawiający problemów z chodzeniem. Jedno jest pewne – Małgorzata Socha w ciąży kwitnie jeszcze mocniej niż przed nią!

 

Turkusowa sukienka ciążowa i srebrne puzderko = połączenie idealne!

Rzecz jasna, nie wszystkie Kobitki czują się w ciąży dobrze i z modnych ciuchów nici jeśli trzeba leżeć kilka miesięcy, ale jeśli dobrze się czujesz to z powodzeniem możesz wzorować się na polskiej aktorce, bo ONA naprawdę ma świetne wyczucie stylu!

 

Co lubi nosić w ciąży Gosia?

1. Długaśne sukienki lub spódnice. Częstym elementem są sukienki odcinane pod biustem lub ołówkowe kształty.

2. Nie rezygnuje z biżuterii, jest ambasadorką marki Tous i świetnie wychodzi jej promowanie!

3. Obcasiki – na wielkie wyjścia w kolorze nude i seledynkowym, na co dzień – wygodne balerinki!