Marcelina Zawadzka wychodzi na prowadzenie w ilości imprez w jakich uczestniczy! Była Miss nie daje o sobie zapomnieć i pojawia się wszędzie, gdzie to możliwe. Tym razem stylizacja Marceliny, która słynie z bardzo kobiecych ubrań nie zachwyciła Nas. Mimo, że sezon w pełni, a okazja była ważna, bo gwiazdy pojawiły się w Azylu pod Psim Aniołem, aby wspierać adopcje piesków to Marcelina Zawadzka ubrała się…Zresztą oceń sama!

Stylizacja z ,,witch hat” Ubrania Marceliny Zawadzkiej są zawsze bardzo kobiece i dopasowane. Marcelina lubi pokazywać się w odsłonach eleganckich i kobiecych. Jej ulubionymi butami są prawdopodobnie szpilki, bo Marcelina pokazuje się na wysokich obcasach za każdym razem.

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka/KAPiF

Tym jednak razem była Miss postawiła na klasyczny, czarno-szary look z dzianinową sukienką długą z tyłu i krótszą z przodu. Czyżby były modne w tym sezonie? Pamiętamy, że w te wakacji wszystkie dziewczyny chodziły w MAXI spódnicach i takich właśnie krojach jak Marcelina ma na sobie. Do sukienki skóra i botki a la męskie. Nudziarze jakoś nie spodobał się wyjątkowo kapelusz, tzw. kapelusz ,,witch hat” (czarownicy) który wydaje się zbyt szpiczasty…

Makijaż Marceliny Zawadzkiej

biust Marceliny ZawadzkiejMarcelina Zawadzka/KAPiF

Tak jak stylówa jakoś nie przekonuje nudziary, tak makijaż już bardziej. W tym sezonie jest moda na naturalny look z dobrze podkreślonymi kośćmi policzkowymi, Marcelina ma zawsze bardzo mocno wytuszowane rzęsy – całość wygląda świeżo i dziewczęco!  

Ma za duży biust? Marcelina chyba ostatnio lekko przybrała na wadze (?), bo buzia zrobiła się okrąglejsza. Marcelina zawsze podkreśla, że ma ,,za duże piersi”, które przeszkadzają na konkursach Miss i w życiu codziennym. O swojej antypatii do biustu wspominała też Marta Wierzbicka i proszę gdzie ją to zaprowadziło! Może Marcelina również lekko droczy się z fanami? Tak, czy owak Miss Polonia stwierdziła, że ma za duży biust, ale ma na to ,,myk”, biust Marceliny Zawadzkiej jest zasłaniany przez nią…włosami! Sama to powiedziała, ma długie proste włosy, więc prosto zrobić ten trick!