Styl Marty Żmudy-Trzebiatowskiej już nie od dziś zachwyca, Marta lubi łączyć kobiecość z nutką ekstrawagancji i luzu, jej stylizacje nie są wymuszone, ale również nie są  przewidywalne, od kilku sezonów wiele Polek podgląda styl pięknej aktorki. Czy tak będzie i tym razem? Pewnie tak, bo Marta Żmuda Trzebiatowska została właśnie współautorką nowej kolekcji Exclusive Collection od Mohito!

Wybór MOHITO nie był przypadkowy – Marta od lat systematycznie plasuje się w czołówkach zestawień najlepiej ubranych kobiet w Polsce, a jej styl podziwiają nie tylko krytycy, ale także osoby na co dzień nie związane z modą. Co ciekawe, stylem Marty Żmudy-Trzebiatowskiej zachwycają się nawet znani krytycy mody!

Marta Żmuda3

Marta Żmuda-Trzebiatowska Exclusive Collection/Mat.prasowe Mohito/LPP SA

Nudzi@ra uwielbia Mohito i często tam wpada, bo ubrania Mohito są nie tylko bardzo dobre gatunkowo, ale mają również niepowtarzalny design, który można przyrównać do tego z ulic takich miast jak Paryż, czy Mediolan. To musiało tylko zachęcić Martę do współpracy z marką.

Kiedy w Mohito kolekcja Marty Żmudy-Trzebiatowskiej?

Już w połowie września w sprzedaży pojawi się Exclusive Collection. Jaka będzie ta kolekcja? Niepowtarzalna, kobieca z lekką nutką nonszalancji. Co Nam to mówi? Tylko tyle, że warto wybrać się do Mohito na zakupy, bo będzie w czym wybierać! Zresztą już jest w czym wybierać, bo na wieszakach Mohito już wisi nowa, bardzo kobieca kolekcja!

Marta Żmuda4

Co o kolekcji mówi sama Marta?

,,Lubię nowe wyzwania, postanowiłam więc skorzystać z zaproszenia do współpracy, a przy okazji nauczyć sie czegoś nowego. Bardzo lubię modę. Mohito jest jedną z tych marek, którą zawsze chętnie nosiłam. Zaproszenie do współpracy przyjęłam więc z ogromnym entuzjazmem, będąc ciekawa każdego z etapów pracy nad kolekcją.”

Zobaczy zdjęcia Marcina Kempskiego z sesji w Paryżu:

marta2

fot. Marcin Kempski/Marta Żmuda Trzebiatowska/Mat.prasowe Mohito

marta1

marta3

Można zobaczyć kolekcję wcześniej?

Dla wielbicielek mody i stylizacji Mohito przygotowało specjalną niespodziankę już 4 września, tego właśnie odbędzie się wyjątkowy pokaz mody zorganizowany w zaadaptowanych specjalnie na tę okazję wnętrzach Pałacu Kultury.

Marta Żmuda2

Nudziara już cieszy się na samą myśl o tej kolekcji, modne ubrania Mohito zawsze pozytywnie zaskakują!