Marynarki i żakiety to zawsze dobre rozwiązanie. Nieważne, czy Twoja stylizacja jest elegancka, czy drapieżna, możesz zawsze narzucić na wszystko marynarkę i gotowe! Dzisiaj nudziara opowie o marynarkach z Quiosque, niektóre dopasowane, opinające talię, inne luźniejsze, są dość klasyczne, w stonowanych kolorach, ale każda Kobieta powinna mieć w szafie chociaż jedną marynarkę:

Marynarkę założysz do spódnicy 0 wygląda się wtedy kobieco i elegancko, do spodni – tutaj stawiamy na nowoczesny look, a nawet do szortów – to z kolei daje zalotny efekt. Jakkolwiek byś nie kombinowała marynarka, czy żakiet to twoja dobra koleżanka, która zakryje co nie co, a wyeksponuje Twoje kształty. Dzisiaj w propozycjach bardzo stylowe, klasyczne marynarki.

Ile to kosztuje?Gdzie kupię?

1 Czerwona klasyka, ładnie skrojona z masywnymi guzikami, marynarka ma dwie kieszenie, kołnierz łódka. Quiosque 159zł

2 W stylu lat 80., czarna damska marynarka wykończona szarościami, bez guzików, na jeden zaczep. Quiosque 169zł

3 Marynarka w kolorze jasnej maliny, zapinana na dwa guziki z ładną podszewką, dobra gatunkowo. Quisque 89zł

4 Żakiet czarny z ozdobnym suwakiem przez środek, w stylu designerskim. Quiosque 219zł HIT!

5 W stylu lat 80. na suwak, czarna marynarka z kołnierzem łódką. Quiosque 169zł

6 Granatowa, połyskująca z czarnymi wstawkami na kieszenie, dopasowana do talii. Quiosque 99zł CENA PROMOCYJNA

7 Czerwona, klasyczna damska marynarka HIT, F&Ls kocha takie fasony, są proste, a kolor spodoba się większości Pań. Quiosque 199,99zł

8 Prosty żakiet, szary na dwa guziczki, dopasowany do talii, będzie pasował do wszystkiego! Quiosque 89,99zł DOBRA CENA. Takie żakiety są zawsze w modzie!

Niestety coraz rzadziej sklepy stawiają na klasykę, a tam gdzie można ją dostać kosztuje niebotyczne ceny! Do marynarek z Quiosque można dobrać łatwo spódnicę, czy spodnie, bo mają one uniwersalne kolory i są wykonane z dobrych materiałów. Wszystkie te marynarki możesz kupić w sklepie www.perhapsme.com