Czy słyszałaś kiedyś o, czymś takim jak masełko do ust? Jak działa i jaka firma je produkuje? To szminka i balsam w jednym, ale zanim podejmiesz decyzję o zakupie, poczytaj! Zebrałyśmy opinie internautek na temat masełek do ust…

…Ta innowacyjna formuła powstała na potrzeby REVLONA, owe masełko szminka to Revlon Colorburst Lip Butter, czyli masełko do ust. To balsam i szminka w jednym, jego zadaniem jest mocne nawilżenie ust, zapewnienie efektu mokrych ust i dodatkowo intensywne napigmentowanie. Za to masełko trzeba zapłacić 35zł (2,55g). Czy się opłaca?

ZALETY

To masełko szminka ma kilka zalet, a najważniejszą jest kremowa konsystencja, nie jest to typowa pomadka, twarda. Masełko jest kremowe i dobrze rozprowadza się na ustach. Swoją konsystencję zawdzięcza masłu Shea, kokosowemu i mango w swoim składzie. To masełko Revlon nie zostawia tzw. wiór na ustach, jest satynowe. Zaletą tego produktu jest również baza wyboru, znajdziesz tutaj 8 odcieni od różu po głęboką czerwień. Revlon Lip Butter ma również prawie niewyczuwalny zapach, delikatny, więc spodoba się większości Kobitek. Ostatnią z zalet jest ciekawe opakowanie tej lekkiej pomadki, trochę w stylu dawnej Chanel. I tutaj zalety się kończą.

WADY

Masełko do ust nie jest pomadką i niestety jego główną wadą jest bardzo szybkie wycieranie się. Produkt szybko zjadamy z naszych ust, pod względem trwałości przypomina trochę pomadko-błyszczyk Celli, równie miękki, nawilżający i mało trwały. Internautki uważają również, że 35zł to zbyt wygórowana cena jak za produkt, który dość szybko się zużywa. Trzeba uważać również wkładając masełko szminkę do torebki w bardzo upalne dni – produkt może się po prostu rozpuścić i ubrudzić wnętrze Twojej torebki! (na podstawie opinii internautek z serwisu wizaz.pl)

CO ZACHWYCIŁO?

Kolor – mocny, napigmentowany. Szczególnie polecamy Candy Apple (czerwony, mocny), Tutti Frutti i Sweet tart (brzoskwiniowe, bardziej wpadające w brąz), Cotton Candy (różowy).

Masełko szminka Revlon traktuj jak balsam do ust, spisze się na co dzień, szczególnie, gdy potrzebujesz balsamu i dobrego nawilżenia ust, jeśli wybierasz się na imprezę i chcesz trwałego efektu to zdecyduj się na zwykłą szminkę!