Włosy to nasza wizytówka, w gąszczu obowiązków często nie wystarcza czasu na ich głęboką pielęgnację. W okresie zimowym włosy są szczególnie narażone na przetłuszczanie pod grubymi czapkami, a potem na wysuszanie w ciepłych pomieszczeniach (dom, czy praca)…

…to mieszanka wybuchowa, która nie sprzyja naszej fryzurze. I gdy śniegi topnieją i widać pierwsze oznaki wiosny nasze włosy są w złym stanie, suche, często nie chcą się układać. Mamy na to sposób: maska do włosów kokosowa. Skąd ją znamy? I ile kosztuje?

Często, chodząc do fryzjera nudziara podgląda kosmetyki, których używa się w salonach fryzjerskich, żeby później samej kupić taki produkt. I tak też się stało w tym przypadku. Fryzjerka używa od wielu sezonów wielkiego słoja maski, której zapach roznosi się po całym salonie fryzjerskim! Ten kosmetyk to maska do włosów firmy Callos, która jest strzałem w 10 jeśli masz trudne włosy ze skłonnością do przetłuszczania się. Maska do włosów ma mleczną konsystencję, przypomina serek waniliowy, trzymasz ją na włosach od kilku do kilkunastu minut i dokładnie spłukujesz. Mokre włosy zdecydowanie łatwiej się czeszą, a nawet układają. Ta maska to genialna odżywka do włosów, które będą po niej bardziej miękkie i puszyste. Nie robi efektu tłustych włosów po wysuszeniu. Pamiętaj, że maska na włosy nakładana jest bezpośrednio po umyciu.

Maska Crema Latte pachnie bardzo intensywnie kokosem, a raczej mleczkiem kokosowym, jest bardzo wydajna i można kupić ją w trzech rodzajach wielkości: 275, 800, 1000 ml. Najbardziej opłaca się kupić największą tubę, gdyż oszczędzasz wtedy pieniądze. Cena największego pojemnika to ok. 27 zł w internecie (ale zdarzają się promocyjne ceny w granicach 19zł – także zanim zamówisz w pierwszym, lepszym sklepie internetowym – pobuszuj!), natomiast wersja najmniejsza to ok. 10zł.

Maskę Callos ciężko dostać w stacjonarnych sklepach, ale w sklepach internetowych spokojnie ją dostaniecie. Uważajcie, na podobne produkty, które reklamują się jako maski do włosów, część z nich niestety to dobry chwyt marketingowy.

Nudziara Poleca!