Masz problemy z włosami po zimie? Kochana, nie martw się, bo która z Nas ich nie ma. Brak czasu na codzienną pielęgnację, suche powietrze i męczenie włosów suszarką powoduje, że są rozdwojone i zniszczone. Jedną z metod na regenerację włosów jest…

…używanie kosmetyków do włosów z tej samej linii, bo mają podobne składy i właściwości. I taka jest właśnie linia Vanilla w firmy Kallos, o której już kilka razy wspominałyśmy przy okazji innej maski do włosów Latte Kallos Crema. Ta odżywka do włosów dostała bardzo dobre recenzje, dużo z Was pisało, że faktycznie jest rewelacyjna i w działaniu i w aspekcie cenowym. Dzisiaj prezentujemy inną fajną maskę KallosaVanilla, czyli maskę do włosów Shine Hair Mask.

Jaki skład?

Proteiny mleczne, to jest coś co odróżnia Kallosa od innych firm proponującym kosmetyki do włosów. Ważne jest to, że kosmetyk nie zawiera alkoholu, a w składzie ma Panthenol, który łagodzi. Skład nie jest zbytnio przesycony, ale działa!

Maska…

Ta maska do włosów świetnie wygładzi zniszczone farbami i suszarkami włosy, dodatkowo ułatwi ich rozczesywanie, włosy nie będą bardzo napuszone. Już gdy spłukujesz ten kosmetyk z włosów od razu czujesz, że włosy są bardziej lekkie. Co do zapachu – zdania internautek są podzielone, jedne twierdzą, że ta odżywka do włosów ma intensywny zapach wanilii, nęcący i bardzo ładny, innym natomiast kosmetyk ,,śmierdzi chemią”, niezależnie od tego – wszystkie Kobiety bez wyjątku chwalą produkt za efekty, cenę i pojemność. Za wielki słoik 1 l zapłacisz ok. 10zł. Ta dobra odżywka jest do kupienia zarówno na internecie jak i sklepach kosmetycznych np. Drogeria Hebe!

Co jeszcze w linii?

Vanilla to również szampon do włosów Shine Shampoo, który nie ma aż tak dobrych recenzji jak ta odżywka do włosów. Podobnie jak maska, szampon Shine Shampoo jest również w bardzo pojemnej butli (bez dozownika), za 1 litr szamponu zapłacisz podobnie jak przy odżywce Vanilla ok. 10zł w Hebe!