Planujecie dziecko? A może szkrab jest już w drodze? Jeśli tak, to będziecie potrzebowali urządzić maluszkowi pokój tak, aby czuł się w nim bezpieczny i spokojny. Jeśli nie wiecie na co się zdecydować nudziara pędzi z pomocą i prezentuje mebelki dla dziecka, które sprawią, że życie Twojego maluszka stanie się wielką przygodą!

Piracki okręt? Hej przygodo!

Pinio to niezwykłe meble dla dzieci, które współgrają z ich wyobraźnią. Łóżko zmienia się w warowny zamek, skrzynia na zabawki staje się pirackim okrętem, a szafa – domem leśnych skrzatów. Meble Pinio to fascynująca przygoda dla każdego, nie tylko dla dziecka.

mebelki dla dziecka

zdjęcia: mat.prasowe Pinio/www.pinio.com.pl

Dla zdrowia dziecka…

Meble dla dziecka wykonane ze zdrowych i przyjaznych materiałów. Łączą ciekawą stylistykę z nowoczesnością wykonania. Produkowane są z drewna pochodzącego z polskich lasów. Cechuje je niepowtarzalny, ujmujący urok, ekologia, naturalność oraz bezpieczeństwo użytkowania. Bogactwo faktur, barw i rozwiązań stanowi niekończące się źródło pomysłów. Dzięki temu każdy mebel i dziecięcy pokój są jedynymi w swoim rodzaju.

marsylia

Kolekcje jak z bajki…

W ofercie Pinio znajdziesz kilkanaście magicznych kolekcji z motywem przewodnim, w różnych kolorach i designie. Każda kolekcja jest inna i wygląda bardzo estetycznie. Nudziara wybrała trzy HITY:

meble dla dziecka

MARSYLIA – Kolekcja Marsylia to oryginalny zestaw mebli dziecięcych, nawiązujący stylem do francuskich domków plażowych. Elementy wchodzące w skład kolekcji Marsylia stylizowane są na obiekty, które tworzą krajobraz Lazurowego Wybrzeża. Wyróżniają się niebanalną prostotą i subtelną elegancją. Wyjątkowego uroku całej kolekcji dodają niewielkie tabliczki z dekorami w języku francuskim!

marsylia3

marsylia2

marsylia1

PAROLE – Parole to klasyczna, subtelna kolekcja mebli dla dzieci i młodzieży, inspirowana popularnym stylem prowansalskim. Chcąc dać jeszcze więcej możliwości aranżacyjnych, zaprojektowaliśmy urocze grafiki, które nadrukowane na drzwiach szafy i komody tworzą niepowtarzalny klimat, zarówno w pokoju niemowlęcia, jak i starszego dziecka.

parole3

NOSTALGIA – Nostalgia to wyjątkowy zestaw wśród kolekcji mebli Pinio. Jego rustykalny charakter emanuje ciepłem i energią lasu sosnowego. To, co wyróżnia kolekcję to niepowtarzalne postarzane wykończenie, dzięki któremu meble tworzą w dziecięcym pokoju szczególnie przytulny nastrój oraz dostarczają wrażenia ciągłego obcowania z naturą i jej najlepszymi skarbami.

nostalgia2

nostalgia

Nudziarze bardzo się podobają te mebelki! WARTO w nie zainwestować!